Як вибрати цветочник

Как выбрать цветочник
Оформлення квітника з тюльпанами не займе багато часу, головне врахувати особливості висадки рослин, щоб вони радували не один рік.
Також хочемо вам порекомендувати http://www.matrixplus.ru/statraz6003.htm
Тюльпани радують раннім цвітінням і чарівні самі по собі, який сорт і вид не вибери. Так як тюльпани ростуть з цибулин, їх висаджують восени. З цієї причини схему майбутнього квітника краще скласти влітку. Для цього доведеться підібрати поєднання сортів тюльпанів і звернути увагу не тільки на висоту і забарвлення, але і на групу кольорів, яка повинна містити максимум три відтінки. Вирощування тюльпанів не клопітка справа, головне врахувати всі нюанси.
Варто вибрати місце для клумби: з хорошим освітленням, без сильних протягів. Земля повинна бути розпушена і добре удобрена. Незважаючи на потужну кореневу систему, тюльпанам потрібен достатній, але помірний полив. Тому поряд з ними висаджують гипсофилу. Вона позбавляє грунт від зайвої вологи, а при засиханні квітів вона дозволить не зіпсувати декоративний вид квітника. Перед висадкою цибулинки тюльпанів потрібно перебрати і вибрати тверді, потім обробити 5% розчином марганцівки. Для розсадження потрібно вирити лунки, глибиною до 20 см. На дно кожної засипається перегній, для збереження коренів у морози.
В період цвітіння слід регулярно підгодовувати тюльпани. Для цього підійдуть не тільки сухе, але і рідкі добрива.
При оформленні ефектного квітника варто врахувати, що висадка рослин провадиться: За термінами. Для цього краще підбирати сорти, початківці цвітіння в різний час. З урахуванням такого параметра вийде створити оригінальні композиції: високі рослини на задньому плані, карликові попереду. Можна висаджувати різні сорти одночасно: махрові, прості, бахромчаті.
Після того як тюльпани відцвітають, їх треба викопати і просушити, щоб вони змогли радувати і на наступний рік своєю красою. Або скористатись іншим варіантом – посадити тюльпани в ємності. Використання такого методу зручно, так як вирішує проблему з грунтом – достатньо заповнити ємність новою землею.
Таким чином створити яскравий квітник з витончених тюльпанів не складе праці.