Як вибрати веб-студію

10-25-2017

Правильний вибір веб-студії при розробці сайту – це 90% успіху Вашої компанії в Інтернеті. Специфіка в сфері розробки сайтів досить велика, і ми постаралися зробити достатній список параметрів, дотримуючись яких Ви знайдете оптимального партнера для розробки сайту.пропоную веб студия дизайна

1. Наявність власного сайту.

До цих пір зустрічаються рекламні оголошення про розробку сайтів, де в розділі контактних даних зазначено тільки адресу електронної пошти або телефон. У серйозній компанії має бути власний веб-представництво з вичерпною інформацією про її діяльність та прикладами виконаних робіт. Сайт веб-студії — це один з головних показників рівня її розвитку.

2. Наявність офісу.

На перший погляд може здатися, що це не так важливо, адже йдеться про сфері веб-розробок. Однак, подумайте, куди ви приїдете у разі виникнення будь-яких питань в процесі створення сайту?

3. Готовність підписати договір на розробку сайту.

Юридичне оформлення угоди — гарантія виконання виконавцем взятих на себе зобов’язань. У договорі позначаються терміни і вказується точна вартість робіт. Підписавши гарний договір, ви захистите себе від очікування, яке може затягнутися на місяці і будете заздалегідь знати, коли і скільки необхідно сплатити виконавцю.

4. Персонал компанії.

Переконайтеся, що обрана вами компанія — це колектив професіоналів, де кожен займається своєю справою:

— веб-дизайнер створить макет вашого майбутнього сайту;
— програмісти сверстают макет і налагодять систему управлінням;
— спеціаліст по рекламі забезпечить приплив відвідувачів на ваш сайт і подбає про високих позиціях ресурсу в пошукових системах.

5. Технічна підтримка створеного сайту.

Технічну підтримку сайту краще довірити тим, хто його створював. Тільки розробники знають всі особливості архітектури ресурсу та зможуть оперативно вирішити проблеми, якщо такі виникнуть. Тому переконайтеся, що виконавець надає гарантійне технічне обслуговування.

6. Послуги з просування і рекламу сайту.

Сайт є ефективним, якщо він працює на збільшення продажів товарів і послуг. Це очевидний факт. Однак, сам по собі сайт не зможе залучити відвідувачів, для цього необхідна реклама в інтернеті. Професійні веб-студії завжди готові запропонувати вам комплексні послуги зі створення сайту і його подальшому просуванню.

7. Цінова політика.

Діапазон цін на ринку Інтернет-розробок дуже великий. Створити сайт можна як безкоштовно, так і за XXL рублів у гігантів ринку веб-розробок. Але ми з вами знаємо, що безкоштовний нас не гідно, а розмір XXL поки завеликий.

Вартість хороших проектів по ринку Росії в середньому починається від 50 000 рублів. Це стартова ціна, за яку Ви отримаєте хороший дизайн і невеликий функціонал. За цю ж ціну в деяких студіях Вам можуть запропонувати розробку дизайну – і це теж адекватна вартість на створення дизайну сайту.

8. Репутація.
Обов’язково ознайомтеся з портфоліо обраної вами компанії, подивіться хто входить в число її клієнтів, почитайте відгуки або зателефонуйте кому-небудь і особисто розпитайте. Успішна компанія завжди охоче надасть вам цю інформацію, покаже вже виконані проекти, розповість про нових розробках.