Як вибрати веб-студію і не обпектися?

9-16-2018

Сучасний успішний бізнес важко уявити собі без наявності сайту. Тепер навіть кажуть, що успіх приходить до тих, хто має мобільну версію. У будь-якому випадку, не заперечується сама необхідність власної веб-сторінки. Але виникає інше питання – нам необхідна веб-студія. Адже будь-який користувач Інтернету знає, що бувають сайти на перший погляд дуже зручні, зроблені зі смаком, а буває і навпаки. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно вибрати веб-студію. Хочу порекомендувати вибрати веб студия

Основні критерії вибору?
Пропозиції від тих чи тих фірм буде чимало, але нам слід звертати увагу на ключові параметри вибору.

Перерахуємо кілька основоположних правил, дотримуючись яких можна розпізнати якісні і не дуже веб-студії.

Перше правило здасться багатьом дещо дивним, адже воно стосується вишуканості дизайну. Далеко не одна веб-студія Криму запропонує вам продукт, який буде рясніти різними вигадками веб-майстрів. Виглядає така сторінка, на перший погляд вельми і вельми привабливо. Але треба розуміти, що вам потрібен сайт, який буде працювати. Отже, він повинен бути максимально зручним для цільової аудиторії. Надлишок усіляких витребеньок може зіграти злий жарт, і сторінка не буде виконувати ту роль, яку має.

Правило друге, полягає в тому, щоб веб-студія, яка буде працювати над створенням сайту, заповнювала бриф. Вся інформація, яку виконавець повинен отримати, стосується тільки бізнесу замовника і цілей, які він ставить перед своєю веб-сторінкою.

І третє правило – не торгуватися. Для серйозного бізнесу це завжди шкодить.

Переходимо до вибору
Сайт повинен приносити користь, інакше в ньому немає сенсу. Це серйозна складова вашої справи, а тому і необхідно поставитися з усією відповідальністю. Тому якщо ваш бізнес, то і вибирати веб-студію тільки вам. Не рідкі випадки, коли ця справа делегують підлеглим. Результат, як стверджують знавці цієї справи, передбачити складно, але найчастіше маємо 50/50 – сайт або хороший, або поганий. Звинувачувати доводиться, звичайно ж, себе.

Отже, ви зважилися самостійно замовити розробку веб-сайту. Починати варто з вибору веб-студії. Тут все просто: пишемо в пошуковику «веб-студія Крим» або «веб-студія Сімферополь», переходимо за результатами пошуку та список у нас вже є.

Найефективніший шлях пошуку веб-студії – пройтися по тим сайтам, які вам подобаються. Внизу сторінки, в більшості випадків, вказано веб-студія, яка була розробником сайту.

Але вибирати хороший продукт серед тих або тих сайтів також непросто. Багато роблять дуже поширену помилку – оцінюють сторінку, умовно кажучи, як картину. Тобто головний критерій таких людей – візуальне сприйняття. Вам сподобалися кольори, безліч шедеврів, і те ж саме оцінили ваші співробітники, партнери, нарешті родичі та близькі. Але, як показує практика, клієнт, якому потрібна інформація на вашому сайті, навряд чи це оцінити.

Необхідно розуміти, що найчастіше веб-студія робить те, що побажаєте саме ви. І більш дорогий сайт не завжди буде працювати краще більш простого і дешевого варіанта.

Тут також спрацьовує принцип крайнощів – треба вибирати «золоту середину» в оформленні. Адже огидний вигляд вашій сторінці – також відлякуючий фактор. Але по-справжньому візуальний вигляд оцінять ті, кому не потрібна на вашій сторінці інформація або послуга.

У гонитві за іміджем, який ви, звісно, хочете створити, можна наробити дурниць. Клієнт повинен без будь-яких труднощів знайти те, що шукає. Інакше він піде на інший сайт. Ви повинні пам’ятати, що на ринку не єдині, і сайт саме для того і створюється, щоб вигравати у конкурентів.

веб-студія Крим

Проявіть максимальний професіоналізм
Мета у вас полягає вона в тому, щоб кожному вашому клієнту було зручно. Тому не можна вдаватися до зайвої креативності. Якщо ви професіонал своєї справи, то винаходити велосипед не станете.

Всі розмови про майбутнє сайті слід вести з арт-директором веб-студії. Буває, що деякі бізнесмени хочуть говорити з генеральним директором (якщо така посада існує), але це неправильно, так як ця людина, як правило, некомпетентний саме у створенні веб-сторінок.

Розмовляти варто докладно, переглядати кращі проекти, поцікавитися, хто був або є їх клієнтами і т. п. В цілому слід максимально приділяти увагу деталям. Якщо ви будете ставити правильні питання, то у виборі веб-студії ви не помилитеся.