Як вибрати вивіску

1-13-2019

Как выбрать вывеску
Виробництво та виготовлення зовнішньої реклами.
Токож хочемо вам порекомендувати заказать вывеску
Світлодіоди або неон — яку вивіску вибрати.
Світлова зовнішня реклама, яка завжди привертає увагу на вечірніх вулицях міста, зараз представлена двома основними видами – неонової і світлодіодним. Неонова реклама була винайдена у кінці 19 століття і до цих пір користується заслуженою увагою завдяки своїй високій яскравості і неповторності.
Найвідоміший приклад використання неонової реклами – це звичайно ж знаменитий Лас — Вегас. Але прогрес не стоїть на місці, і вже світлодіоди, які на зорі свого виробництва були досить дороги і поступалися неону по багатьом параметрам, зараз фактично зрівнялися з ним світять майже також яскраво і не настільки вимогливі в експлуатації.
Так що ж вибрати – неон або світлодіоди.
Якщо ви хочете, щоб ваша реклама виділялася, відрізнялася, була з деяким нальотом «ретро», то для вас найоптимальніший спосіб – це неонові вивіски, які мають високу ступінь яскравості і привабливості. Але і світлодіодні вивіски мають свої плюси. В першу чергу – це більш низьке споживання електроенергії, простота обслуговування і заміни, невибагливість до дизайну і параметрами вивіски. А зовсім недавно світлодіоди відвоювали ще один плюс у неону – винайшли сучасні «сверхяркие светодиоды», не поступаються неону ні яскравості, ні в ціні.
Розмір вивіски (неон важко використовувати занадто великих і маленьких вивісках). Середовище перебування вивіски (при постійному яскравому сонячному світлі термін служби світлодіодів падає). Температурний режим (інтенсивність світіння неону падає при -5° C і нижче). Кон’юнктура ринку (світлодіоди споживають у 7 рази менше електроенергії).
Проконсультує і допоможе вибрати найбільш оптимальний вид зовнішньої реклами. Розробить унікальний дизайн, що відповідає стилю вашого бізнесу. Надасть для порівняння взірці як зовнішньої, так і світлодіода. Змонтує виготовлену вивіску за всіма правилами безпеки.
Скільки у вас коштує вивіска. Демонтаж старих вивісок, відновлення та реставрація зовнішньої реклами, заміна і ремонт системи освітлення.
Дахова установка Lenovo виконана у вигляді об’ємних букв з внутрішньої люмінесцентним підсвічуванням.
Пам’ятайте, вивіска – це перше враження про Вас. А воно, як відомо, найсильніший.
Про ступінь солідності вашої закладу в першу чергу свідчить вивіска — це перше, що бачить потенційний відвідувач, і від того, на скільки яскравою і .
У Варшаві, на даху готелю MDM встановили нову світлодіодну вивіску для бренду Samsung. Це унікальна для Європи технологія, яка дозволяє ви . Більше 20 варіантів освітлення: світлодіодні вивіски, вивіски з ефектом контражура, неонові вивіски.
Замовте виготовлення зовнішньої реклами, заповнивши просту форму.