Як вибрати жіночі місяцеходи!!!!

7-9-2019

.
Місяцеходи  це дута непромокаємий зимове взуття з високими халявами, в якій правий і лівий чобіт є однаковими. Чоботи такого типу зроблені з двох частин: Внутрішня частина у вигляді теплого носка, який приймає форму ноги власника. Зовнішня частина, виконана з непромокаючої тканини або іншого матеріалу. Виробники місяцеходів не використовують стандартну систему розмірів, а маркують свій товар, як одяг: S, M, L і так далі. Також хочемо вам порекомендувати https://dpbukin.com/zhenskaya-obuv/lunohody-zhenskie/

Дуті чоботи призначені для відпочинку на природі. Вони поєднуються із спортивним одягом, особливо з чином сноубордиста. Підійдуть теплі легінси, джинси простого крою без декоративних елементів, широкі штани, об’ємні светри і вільні, або вовняні в’язані сукні. Наверх – пуховики, кожушки і дуті куртки середньої довжини. Місяцеходи припускають відсутність сумочки, добре виглядають з рюкзаками та сумками через плече. Бажано підбирати аксесуари під малюнок і колірну гаму взуття, рукавиці, шарфи, пояси.

Актуальні кольори: рожевий, жовтий, блакитний, синій, червоний, бордо. Популярні золоті акценти і неяскраві принти, завжди в моді малюнки зі сніговою тематикою. Моделі розрізняються за зовнішнім виглядом залежно від декоративних елементів: Місяцеходи з принтами і кольоровими вставками підкреслюють активність і оригінальність їх власниці, додають спортивності в образ. Місяцеходи з шнурової – модний тренд сезону.

Шнурівка може бути розташована в нижній частині або на халяву, для любителів зимових видів спорту актуально наявність затягування в самому верху, яка запобігає потраплянню снігу всередину. Місяцеходи з хутром підійдуть для романтичних і жіночних осіб, чудово поєднуються з об’ємними сукнями і туніками — светрами.