Як видалити аккаунт Вконтакте

5-9-2018

Кілька днів тому Вконтакте появлась функція видалення облікового запису. Зараз ми пройдемо покроково по всьому процесу і видалимо якийсь запис. Рекомендую купити аккаунт вк на сайті greenshop.su

Посилання на форму видалення знаходиться в самому низу сторінки «Мої налаштування». Нас дуже радує сам факт появи такої можливості; ще кілька днів тому для того, щоб видалити сторінку Вконтакте вам потрібно було писати лист в техпідтримку, або закачати і максимально поширити якесь моторошне порно.

Ви потрапляєте на сторінку видалення, яка містить кілька темплейту, за допомогою яких ви повинні будете донести до адміністрації сайту причину, по якій ви вирішили покинути тлінний Вконтакт. Для кожної причини кращими копірайтерами планети заготовлені тексти, спалахи сміху від прочитання яких повинні утримати стоїть на краю видалення сторінки користувача від видалення облікового запису.

Але як би не так, і ми натискаємо «Видалити сторінку» не забувши поставити вдалу галочку «Розповісти друзям». Що може бути краще для соцмережі ніж виральное поширення інформації про видалення користувачів? Хм.

У новинах усіх друзів віддаленого людини з’являється повідомлення «Такий-то видалив сторінку з повідомленням» і текст повідомлення. Спірне рішення, раптом у фінальному посланні в нікуди чоловік вирішив вилити всі накопичені образи і переживання і особисту інформацію на зразок номерів кредиток? Якщо не знати про те, що прощальний текст побачать всі мої десятки тисяч друзів, можна дуже сильно схибити (те, що більшість користувачів Вконтакте не знають цього слова, ніяк не завадить їм це зробити). Знову ж, відмінні можливості для спаму.

Після «видалення» сторінки, її можна так само безперешкодно відновити. Ні про який грейс період (наприклад, після «видалення» Живого Журналу, має пройти ще як мінімум 30 днів, тільки тоді ЖЖ буде повністю видалений без можливості відновлення; схожий механізм і у ФБ) мови не йде, тому дивно, що видалення облікового запису називається «вилученням» а не «деактивацією» або «тимчасової втомою».

За великим рахунком, видалити аккаунт Вконтакте не можна. Нова функція всього лише деактивує його на час, без наслідків для користувача і з користю для самої мережі (за допомогою «Розповісти друзям» людина тільки зайвий раз нагадує друзям про своє існування і ініціює хвилю активності). Шкода, що давно обіцяна Дуровим функція є черговим фейком. В той час, як Твіттер, Фейсбук, і багато інші передові соціальні мережі (в тому числі і Живий Журнал) видаляють дані користувача акаунт назавжди, Вконтакте паразитує на популярній темі і займається профанацією. Шкода.

PS: до нас в редакцію потрапив секретний мокап нового апдейта додатки Вконтакте для айфонів.