Як встановити windows

4-8-2021
Как установить Windows 10? Полное руководство | Softmonster

Керівництво по установці windows 10

 

Зараз можна спостерігати велику кількість фахівців, що пропонують послуги з установки операційних систем. Насправді це було актуально багато років тому, за часів windows xp або більш ранніх версій. Тоді було необхідно добре розбиратися в більшості функцій. В епоху windows 10 pro все можна виконати власними руками. Програмне забезпечення рухається в бік уніфікації і спрощення, а більшість раніше актуальних налаштувань виконуються в автоматизованому режимі. Після першої установки буде зрозуміло, що послуга не коштує своїх грошей, а завдання цілком вирішити самостійно навіть людині, вельми посередньо знайомому з комп’ютером. Ми розглянемо варіант установки з нуля. Також хочемо вам порекомендувати установку windows t-services.com.ua в компанії IT Сервіс. 

З чого починати

Для початку необхідно знайти usb змінний накопичувач інформації з установлюваними файлами операційної системи. У коробковій версії flash накопичувач може поставлятися в комплекті з уже завантаженими файлами системи. Але коробкова версія найдорожча. І якщо вже ви ставите windows самостійно, краще вибрати недорогий оем у вигляді електронного ключа. Після придбання ліцензійного ключа ви зможете завантажити останню версію операційної системи і завантажити її на будь-який на flash накопичувач. Ключ і посилання на дистрибутив прийде вам на пошту і буде доступна у вашому особистому кабінеті на сайті після покупки.

Категорично рекомендуємо користуватися ліцензією, а не піратською версією. Далі вам необхідно буде зайти в bios після перезавантаження комп’ютера, але при цьому комбінація клавіш для входу на кожній материнській платі сильно відрізняється. Ви повинні встановити на накопичувач перший пріоритет, вибравши його самим верхнім в списку. Після закінчення установки не забувайте поставити все назад. Після завершення операції необхідно зробити перезавантаження клавішею на системному блоці.

Будьте обережні

Багато користувачів мають звичку скидати файли на диск з або просто залишати їх на робочому столі. Якщо попередня встановлена ос не дійшло до непрацездатного стану, то необхідно просто зберегти всі файли на не системний будинок жорсткого диска. В іншому випадку вся ваша накопичена інформація буде планомірно знищена. Це звичайна практика при установці системи, тому потрібно бути гранично акуратним. Якщо ос зламалася повністю, то потрібно зняти жорсткий диск і підключити його до іншого, робочого комп’ютера.

Послідовність дій

Відразу варто попередити, що необхідно читати все, що пропонує windows 10 professional. Саме неуважність користувача призводить до небажаних наслідків. Ви повинні виконати наступні дії:

— вибирайте розрядність операційної системи, яка необхідна. Для цього необхідно знати модифікацію процесора. По можливості модифікуйте свій комп’ютер під 64 біта.

— далі необхідно трохи почекати. Завжди чекайте і не намагайтеся перезавантажувати комп’ютер кнопкою. Це може безповоротно перервати установку, після чого доведеться починати все спочатку.

— вам необхідно буде вибрати основні мови, використовувані на комп’ютері, а потім продовжити установку.

— введіть ліцензійний ключ. Як вже говорилося, ідеальним варіантом за ціною є оем ключ, це найдешевша можливість отримати ліцензійну операційну систему. Зверніть увагу, що в інтернеті часто продаються ключі. Це мсдн ключі, які блокуються через 3-4 місяці. Оем ключі гарантовано дають право безстроково користуватися операційною системою.

Виберіть редакцію. Прийміть ліцензійну угоду, встановивши прапорець і натиснувши кнопку. Фахівці рекомендують читати це, але на практиці ніхто цього не робить.

— вибирайте тому, куди буде встановлюватися система.

— якщо пристрій вже було під управління ос, то встановлюйте на той же диск. Якщо hdd не розбитий на томи, зробіть це прямо тут.

— терпляче дочекайтеся закінчення установки. Далі ваша участь не буде потрібно.

Після установки система самостійно перезавантажиться, після чого буде необхідно провести первинну настройку.

Що робити, якщо виникають помилки

Якщо це починається відразу після установки, то варіантів всього два:

— необхідно тестувати залізо. Робиться це за допомогою другого комп’ютера і часткової заміни частин. Так можна встановити, що саме не працює. Якщо всі знімні деталі працюють, то проблеми в материнській платі, що не є рідкістю.