Як заговорити з дівчиною

Як всі ми знаємо, в інтернеті можна знайти практично все! Поради з приводу того, як підкотити, закадрити і замутити, природно, не виняток. Хочему порекомендувати вибрати проститутки

Спробуємо виділити найбільш поширені поради, що зустрічаються на сайтах, присвячених пікапу, і прокоментувати їх. Якщо Ви хочете гарно відпочити , то рекомендуємо замовити интим услуги

Придумай фразу для знайомства з дівчиною, завчи її, проведи репетицію перед дзеркалом і використовуй в «польових» умовах. Ну, що тут сказати? Ні в якому разі не підкочуй до дівчини зі словами: «дівчина, вашій мамі, випадково, не потрібен зять?». Поширена думка, що всі дівчата мріють про заміжжя – всього лише міф: далеко не всі і вже точно не при першій зустрічі.
Твоя перша фраза – це перше враження про тебе. Звичайно, з часом воно може помінятися, але це» з часом » може і не наступити, якщо ти облажаєшся ще на стадії знайомства. Якщо зовсім ніяких думок, а об’єкт для знайомства ось-ось зникне з поля зору, запитай, як пройти туди-то і туди-то, навіть якщо знаєш район, як свої п’ять пальців. Дівчата, зазвичай, чуйні і люблять допомагати іншим людям. Ось, правда, вона сама може виявитися немісцевою … тоді-імпровізуй!

Перед тим, як заговорити з дівчиною, зустрінься з нею поглядом. Зоровий контакт – реально сильна річ! Але його можна вважати успішним, тільки якщо дівчина не відводить очей або ж шукає твого погляду повторно.
Ви, хлопці, навіть не уявляєте, наскільки буває прикро, коли тривалий зоровий контакт так і не призводить до знайомства!.. Згодна, відмова-це неприємно, але спробувати-то варто.

Зроби дівчині комплімент або остраху з приводу ситуації, свідками якої Ви стали. Компліменти – річ суб’єктивна. Тут можна сильно помилитися! Компліменти повинні бути щирими, але не вульгарними. Ти можеш при першій зустрічі сказати дівчині, що у неї гарні очі чи посмішка, але нижче краще не опускатися.
Гумор-більш вірний спосіб завести невимушену розмову. Якщо, звичайно, у дівчини є почуття гумору!.. Однак підкочувати до представниці прекрасної статі з жартами, завченими з добірки анекдотів з якогось незрозумілого сайту, не варто. Швидше за все, вона подумає, що ти – ненормальний.

Все залежить від ситуації

Тепер подивимося, як все відбувається в житті. В сучасному світі вже якось не прийнято знайомитися на вулицях. В клубах, де музика нещадно б’є по барабанних перетинках, а алкоголь притуплює відчуття реальності, можна зустріти дівчину, яка буде мила і чуйна, але на наступний день тебе і не згадає (хоча якщо цей варіант тобі підходить, дерзай!). У громадському транспорті теж знайомство може не заладиться… насправді, знайомитися можна коли завгодно і практично при будь-яких обставин! Потрібно просто трохи хоробрості.

З дівчатами, як з замками – важко підібрати один ключ, який підходить до всіх. Тому ти ніколи напевно не будеш знати, що сказати при зустрічі однієї, а що-інший? Взагалі, якщо вже підкочуєш до дівчини, то не намагайся будувати з себе когось, ким не є. Дівчата, звичайно, люблять вухами, але не настільки примітивні, щоб вестися, на що попало!

Кожен погодиться, що поруч має бути хтось дійсно достойний, а не той, хто без потрібної кваліфікації займе вакантне місце в твоєму житті, ні разу не зачепивши твого серця.