Як захистити сайт від злому

3-20-2019

Как защитить сайт от взлома
com я поділюся своїм досвідом у питанні, як захистити сайт від вірусів і злому. Багато по знанню або сподіваючись на російське «авось пронесе» відкладають роботу по захисту свого сайту, на потім. Але загроза більш ніж реальна і займатися безпекою краще починати до того, як грім вдарить. Не треба думати, що Вас це не торкнеться, вже багато народу поплатилася за свою излишнею самовпевненість і я переконаний, що правильніше буде не повторювати чужі помилки, а зробити з них відповідні висновки.
Також хочемо вам порекомендувати защита сайта от взлома
Отже, до яких наслідків може призвести злом сайту або зараження його вірусами. Сайт втратить більшу частину своїх відвідувачів і підірве до себе довіру на довгий час. Якщо вчасно не усунути проблему, то можна впасти в немилість до пошукових систем. Власник сайту втратить купу нервів, часу і можливо навіть грошей. Кожен веб — майстер зобов’язаний захистити свій сайт від вірусів, так як віруси можуть заразити комп’ютери користувачів і призвести до епідемії. Ваш покірний слуга жодного разу не допускав зараження або злому своїх проектів і це завдяки вчасно вжитим заходам щодо їх захисту. Обов’язково дочитайте статтю до кінця і запевняю, Вас чекає не мало корисної інформації. Почну з того, що безпекою сайту зобов’язані займатися дві сторони — це власник сайту і хостинг провайдер на якому сайт знаходитися. Якщо ви вибрали безкоштовний або дешевий хостинг, ображатися тут можна тільки на самого себе. Хостинг провайдер повинен мати професійну команду фахівців, яка в свою чергу повинна бути здатна забезпечити надійний захист, як для самого хостингу, так і для сайтів своїх клієнтів. Особисто я користуюся послугами хотинга TimeWeb, який відповідає всім моїм вимогам і поки ще не підводив.
Якщо хакери зламають захист хостингу, то вони без праці можуть отримати доступ до файлів будь-якого сайту, розташованого на ньому і впровадити вірус або приховану посилання. Чимала частка відповідальності за безпеку лежить безпосередньо на власника сайту, так як він сам, звичайно не навмисно, може відкрити зловмисникам доступ до файлів свого проекту. Як же таке може статися. В основному власники або адміністратори ставати жертвами своєї недосвідченості або зайвої впевненості в тому, що з ними такого не трапиться. Перерахую основні причини, по яких сайт може бути заражений вірусом або зламаний. Найбільш поширеною причиною зараження або злому сайтів є слабкі паролі до адмін — панелі. Як я вже писав вище — це безкоштовний або дешевий хостинг. Збереження паролів до адмінки у браузері. Збереження паролів доступу до FTP клієнтів. Використання різних плагінів і модулів, викачаних з сумнівних ресурсів. Використання застарілих версій CMS або не своєчасне їх оновлення.