Як захистити сайт від злому

3-20-2019

Как  защитить сайт от взлома
Захист сайту від злому: поради та рекомендації специалистов06. Як убезпечити свої інтернет — ресурси від кібератак. Наші кваліфіковані фахівці переконують, що забезпечити безпеку сайту просто. Досить дотримуватися декількох нескладних рекомендацій.
Також хочемо вам порекомендувати защита сайта от взлома
Щоб убезпечити свій сайт, не завжди слід бігти за допомогою до професіоналів з кібербезпеки. Існують кроки, завдяки яким це можливо зробити самостійно.
Крок №1 – застосувати спеціальну антивірусну програму, розроблену для захисту сайтів (наприклад, VirusDie/ antishell. Крок №2 – захист даних за допомогою з’єднання SSL — сертифіката. Крок №3 – постійне оновлення CMS, яке передбачає завантаження останніх версій, тим, плагінів тільки з перевірених ресурсів. Крок №4 – підключення DNSSEC (завдяки цьому з’являється можливість запобігати не тільки кібератаки на DNS — сервер, але підробляти домени). Крок №5 – не забувати про панелях , які займаються відстеженням виникаючих загроз від різноманітних вірусів. Крок №6 – можна придумувати паролі для доступу до панелі управління підвищеного рівня складності, при цьому частіше їх міняти, зберігаючи в спеціальних програмах, таких як KeePass. Крок №7 – не слід безтурботно відкривати різні посилання, що надсилаються поштою. Крок №8 – обов’язково застосовувати останню версію PHP, з подальшим відключенням функцій, які відповідають за виконання зовнішніх команд. Крок №9 – зміна шляхів входу адміністратора, щоб убезпечити і адміністративну панель (це допоможе уникнути несанкціонованого доступу до неї). І, звичайно ж, крок №10 – захистити свій особистий комп’ютер з допомогою відповідної антивірусної програми.
Не зволікайте з захистом свого сайту. Пам’ятайте, що навіть застарілі версії програмного забезпечення можуть стати слабким місцем і дозволити кіберзлочинцям отримати доступ до важливої для вас інформації. Якщо ви самі не наважуєтеся зайнятися безпекою інтернет — ресурсів, або не знаєте, як зробити це правильно, завжди можна звернутися до професіоналів своєї справи. Саме вони подбають про захист вашого сайту від злому швидко і якісно.