Як завантажити відео з твітера

2-5-2021

Ви коли-небудь хотіли зберегти відео з соціальних мереж? instagram facebook або instagram, можливо, ви хотіли завантажити відео з twitter або facebook або instagram і зберегти їх на комп»ютері? на цих сайтах немає кнопки завантаження, але є сторонні інструменти, які дозволяють зберігати відео з instagram та інших соціальних мереж. Також хочемо вам порекомендувати сайт ssstwitter.com, тут багато корисної інформації.

Всі перераховані нижче методи працюють з комп»ютера, але ви також можете використовувати їх для збереження відео прямо на телефон або планшет. Одним з таких онлайн сервісів для того, що б завантажити відео з твіттера є ssstwitter.com. Однак, залежно від вашого пристрою, вам може знадобитися додаткове додаток, яке може обробляти завантаження файлів. Наприклад, в iphone можна використовувати додатки документи, mymedia або файли.

Існує кілька способів завантаження відео з twitter.

1. Натисніть стрілку поруч з tweet і виберіть «скопіювати посилання на tweet». Якщо ви вже переглядаєте твіт, на якому є відео, ви можете скопіювати url-адресу, що відображається в панелі навігації вашого браузера.

2. Вставте url-адресу в текстове поле twsaver і натисніть «завантажити». Після чого відкриється нове вікно з пропозицією вибрати якість завантаження відео.

3. Виберіть один з варіантів завантаження. Ви повинні побачити посилання на скачування для різних якостей відео.

4. Завантаження відео з twitter має розпочатися автоматично, але якщо ні, клацніть правою кнопкою миші сторінку та виберіть варіант збереження. Або, якщо ви бачите меню в нижньому правому куті, виберіть його, а потім виберіть «завантажити». Вам також може допомогти комбінація клавіш ctrl + s.

Мобільні користувачі можуть віддати перевагу програмі, яка завантажує відео з twitter. Video downloader for twitter і download twitter відео-це деякі з варіантів для android.

Як завантажити відео з instagram

Як і в інших відео-завантажувачах з соціальних мереж, збереження відео з instagram включає в себе копіювання посилання на відео і вставку її в веб-додаток. Ми використовуємо downloadgram нижче, але є деякі інші програми та сервіси, які працюють приблизно також.

1. Скопіюйте посилання на відео в instagram. Ви можете зробити це, відкривши відео та скопіювавши url, що відображається у веб-браузері. Інший варіант, який потрібно, якщо ви використовуєте додаток instagram, — це натиснути кнопку меню з трьома точками на повідомленні і вибрати «копіювати посилання».

2. Вставте посилання в текстове поле на downloadgram, а потім виберіть download, а потім download video.

3. Коли буде запропоновано завантажити відео з instagram, назвіть його як-небудь, що б ви змогли знайти його в папці збереження даного відео.

Існують також програми для завантаження відео з instagram, які можуть бути простіше у використанні, якщо ви використовуєте мобільний пристрій. Instasave-один із прикладів додатків для пристроїв на android, які можуть завантажувати відео та зображення зі сторінок instagram.