Як зробити підігрів підлоги

Как сделать подогрев пола
Корисні статті Підлоги з підігрівом 9 кроків. Ви напевно не раз чули про це, а можливо, вам доводилося самому випробувати задоволення, пройшовшись по теплій підлозі. Така підлога не важко зробити самому, без допомоги професіоналів.
Також хочемо вам порекомендувати інстукцію по підігріву полу http://www.glossary.ru/polza/kak_sdelat_podogrev_pola_v_odinochku_poshagovye_instruktsii_002.htm
Якщо ви хочете зробити підлогу з підігрівом своїми руками, то ця інструкція для вас. Труба (поліетиленова спеціального призначення з великою теплопровідністю);2. Для теплоізоляції (пенофол, пінопласт до 3 см товщини);3. Суха суміш для теплих підлог; 7. Прес гідравлічний для монтажу труб; 10. Ємність для замішування сухої суміші; 13. Зробіть крок демонтаж старого підлогового покриття і очистіть поверхню підлоги, а також коштувати вирівняти всі наявні тріщини та ями. Крок Слід рівномірно накласти суху цементну суміш і вставити маяки за рівнем. Далі чекаємо висихання маяків і заливаємо підлогу сухою сумішшю. Крок Потім укладаємо теплоізоляцію з нахлестом на стіни (по 10 см). Теплоізоляція повинна бути покладена фольгою вгору. Крок Укладаємо водопровідні труби в наступному порядку: 1. Починаємо укладання від середини підлоги, дві труби одночасно (знаходимо приблизно середину труби, робимо кільця 20 см);2. Закріплюємо кільце скобами для труби; 3. Рівномірно розподіляючи трубу, виводимо її в потрібну точку підключення до котла; 5. Встановлюємо всю водозапорную фурнітуру (термокран, фітинги, колектор); Заповнюємо теплоносієм, опресовываем і залишаємо на добу для перевірки герметичності. Крок Підготуйте наливна підлога (суха суміш) і залийте підлоги разом з трубами. Товщина заливки повинна бути не менше (7 — 10 см). Для більш рівномірного розподілу тепла. Крок Після висихання заливних полів грунтуємо (2 — 3 рази), щоб поверхня не сипалася. Крок Проведіть остаточний монтаж підлогового покриття. Запустіть систему для перевірки працездатності. Зазвичай на повний прогрів підлоги йде (3 — 4 дні). Таким чином, крок за кроком йдучи до цієї інструкції, ви зробите чудові підлоги з водяним підігрівом, а головне – своїми руками.
Підлога з підігрівом — плюси і мінуси.
Підлоги з підігрівом набирають все більшу популярність, особливо серед жителів пострадянського простору. Пов’язано це з активним зростанням цін на газ і зручністю таких систем. З’явилися вони не більше п’ятнадцяти років тому, але за цей час з екзотики перетворилися на гідну альтернативу традиційного опалення. Для того щоб визначити секрет їх популярності розглянемо нижче плюси та мінуси їх використання.