Як зробити розслабляючий масаж.

3-13-2019

Як зробити розслабляючий масаж.

Повірте, жоден чоловік не відмовиться від масажу, навіть якщо ви не профі в цій справі, таку пропозицію від коханої жінки несе в собі турботу і увагу, які цінують абсолютно все. Якщо жінка покликана створювати комфорт в будинку і в житті чоловіків, то протилежну стать, навпаки, любить відчувати себе в комфорті і гармонії. Щоб чоловік дійсно зміг розслабитися і отримати задоволення від домашнього сеансу масажу, незайвим буде підглянути деякі техніки і секретики про те, як правильно його виконувати. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі nuru massage.
Щоб надихнутися на сеанс масажу для коханої, вивчіть корисні властивості розслабляючого масажу спини і поділіться ними зі своїм чоловіком до або під час масажу. Визначтеся з місцем розташування, де буде проводитися процедура масажу. Краще, якщо поверхня буде досить твердою або м’якою. Якщо є великий стіл (у людський зріст) — відмінно, постеліть на нього тонкий матрац, і ідеальна поверхня для домашнього масажу знайдена.
Якщо ні — спробуйте на підлозі, диван з міцним твердим підставою теж підійде. Спина в цей час повинна бути прикритої легким рушником або простирадлом, їх також потрібно приготувати заздалегідь. Також підготуйте заздалегідь ефірна або масажне масло, його можна придбати, наприклад, в аптеці, вибір дуже великий і ціни цілком доступні. Створіть собі музичний супровід, краще, якщо це буде спокійна релаксуюча музика, звуки природи або романтична класика.