Як зробити сайт одностранічнік

9-14-2020
Как сделать сайт одностраничник самому бесплатно создать » Компьютерная  помощь

За допомогою даного конструктора сайтів ви зможете самостійно і абсолютно безкоштовно зібрати досить функціональний одностранічнік або посадочная страница. Для цього вам достатньо пройти по посиланню безкоштовний конструктор сайтів онлайн. Почніть збирати свій сайт прямо зараз. Без реєстрації і тимчасових обмежень. Тариф один: безкоштовно і назавжди.

Перед початком запуску конструктора ми рекомендуємо ознайомитися з невеликим керівництвом по запуску і роботі з конструктором Лендінзі по посиланню FAQ. Це міні керівництво з описом основних елементів, інструментів і функцій сайту.

Ви зараз же можете спробувати наш конструктор в справі. Зберіть ваш проект самостійно за допомогою інструментів сервісу. Додавайте картинки, текст, посилання, блоки, проведіть їх і змінюйте розміри, завантажуйте відео, міняйте кольору і багато іншого, а також налаштуйте сайт під seo і додавайте код Яндекс-метрики. Тисніть «Зберегти» і дивіться результат, якщо результат вас влаштовує, завантажуйте архів, реєструйте хостинг і розміщуйте файли на сервер. І ваш зібраний проект як продає сторінка буде готовий до бою абсолютно безкоштовно.

Функціонал Лендінзі, зібраного нашим конструктором

З основного функціоналу на сайті буде зібрана система «Замовити дзвінок». Для того, щоб замовлення йшли до вас на пошту, необхідно прописати вашу пошту під час складання проекту в поле «Вкажіть пошту, на яку буде приходити замовлення». + Ми зібрали мінімальний функціонал не тільки для відправки замовлення на пошту, а й запис замовлень в файл, тому ви в будь-який момент зможете подивитися список ваших замовлень по посиланню, яка вказана в FAQ.  Спосіб захисту інформації про замовлення через форму «Замовити дзвінок».

Ми сподіваємося, що наш безкоштовний конструктор Лендінгем допоможе вам у розвитку ваших проектів, ідей та інтересів.