Які види друку існують.

4-10-2018

Які види друку існують.
Непоганий спосіб роздрукувати свою візитку. У сучасного струменевого принтера приголомшливе якість друку. Більш того, створивши свою візитку, ви, через кілька хвилин ви можете побачити її на папері, і можливо ще через кілька миттєвостей щасливим володарем Вашої візитки стане потенційний клієнт або партнер. Начебто, здається, що ось вона, панацея від усього, і не потрібно звертатися в якусь незрозумілу дизайн-студію, спілкуватися з їхніми менеджерами і примхливими дизайнерами. На мій погляд, друк візиток на струменевому принтері хороша тоді, коли Ви тільки починаєте свій бізнес або ж намагаєтеся «хоч якось заявити про себе. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать блокнотов.
Такий спосіб категорично не годиться, якщо Ви працюєте в солідній фірмі. Хороший спосіб друку. Друк цим способом можлива на будь-якому папері, картоні будь-якої щільності і навіть на пластику, тканини і поліетилені. Але врахуйте, друк подібним способом можлива, як правило, для суворих візиток (логотип + дані власника візитки). Помістити будь-яку фотографію або ж зробити на візитці колірну розтяжку(припустимо від темно-синього до небесно-блакитного кольору) не вийде з-за технологічних особливостей друку.
Справа в тому, що при цьому методі використовуються тільки певні фарби, які не змішуються після нанесення на візитку. Тобто кожен об’єкт на візитці буде строго визначеного кольору, без півтонів. Причому кількість квітів на візитці ви вибираєте в процесі дизайну. Але врахуйте, що за кожен додатковий колір, вам доведеться платити. Меншим тиражем віддрукувати друкарням просто не вигідно, т. к.