Які види друку існують.

3-14-2019

Які види друку існують.

На відміну від оперативної поліграфії, де будь-друкарський процес пов’язаний з виготовленням та застосуванням друкованої форми, процеси репрографії не потребують їх використання, тим самим виключаючи, щонайменше, одну стадію в процесі виготовлення копій з оригіналу, що підвищує оперативність процесу отримання копії. Основною особливістю способів розмноження текстового матеріалу і графічних зображень, що об’єднуються поняттям оперативна поліграфія, є швидкоплинність всіх технологічних процесів і, передусім, формних, що досягається за рахунок скорочення числа операцій і спрощення їх. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать на ткани харьков.
Однак при цьому якість відбитків залишається досить хорошим. Засобами оперативної поліграфії найчастіше репродукуються науково — технічна інформація, матеріали конференцій, відомчі інструкції, навчальні посібники і т.
Засобами оперативної поліграфії є офсетний плоский друк на малоформатних машинах типу ротапринт або ромайор, друковані форми для яких, поряд із звичайними негативним або позитивним копіюванням на алюмінієву фольгу, виготовляють також механічними (друкуванням на формному матеріалі, кресленням) або электрофотографическими способами. Як формних матеріалів можуть використовуватися також полімерні плівки або спеціальна гідрофільна папір. До засобів оперативної поліграфії належить трафаретний друк, а також і її різновид, в якій використовують для друку ротатор.