Який термін дії довідки про несудимість!!!!

1-30-2020
Картинки по запросу Який термін дії довідки про несудимість!!!!

При працевлаштуванні, оформленні візи, отриманні громадянства і багатьох інших процесах потрібно заздалегідь зібрати певний пакет документів. Серед них у багатьох випадках обов’язково повинна бути довідка про несудимість. Цей документ свідчить про відсутність у особи судимості та про те, що він уже притягувався до кримінальної відповідальності. Видається довідка після надання визначених документів Міністерством Внутрішніх справ України. Запросити її можуть як у державних установах, так і в приватних компаніях. Оформляється документ на спеціальному бланку, який має декілька ступенів захисту від підробки. Також хочемо вам порекомендувати https://ustgroup.com.ua/spravka-o-nesudimosti-v-kieve-ukraina.html

Також на ньому присутній серія та номер документа. Довідки, призначені для інших країн мають апостиль. Документи, необхідні для надання в країні, не потребують легалізації. Ситуацій, при яких може знадобитися довідка про несудимість досить багато. Наявність такої довідки дає уявлення про те, з ким доведеться мати справу. Тому цей документ є вкрай важливим і відноситься до списку обов’язкових для виконання багатьох дій. Для отримання довідки жителям України потрібно надати копію паспорта та заяву. Іноземним громадянам потрібно мати при собі копію паспорту з завіреним нотаріально перекладом.

Щоб отримати документ потрібно звернутися у Відділ інформаційних технологій МВС України. Такі відділення присутні у всіх обласних містах країни. Процес оформлення досить тривалий і вимагає, як часу, так і нервів. Тому отримати довідку швидко при зверненні в державні органи не вийде. Перш за все, потрібно буде оплатити квитанцію на суму, яка варіюється виходячи з терміну отримання довідки. Після оплати квитанції потрібно заповнити бланк і разом з оригіналом і ксерокопією паспорта подати заявку на отримання. Дату готовності довідки назвуть співробітники відділу після подачі документів.