Яким спобом вигідніше перевозити вантаж.

3-13-2019

Яким спобом вигідніше перевозити вантаж.

Доставка збірних вантажів з Китаю пройде без зайвих фінансових витрат, якщо Ви довіритеся компанії Open Team logistics. Збірний вантаж – це комбінація декількох партій товарів від різних виробників, замовників, підприємців. Такий вантаж перевозять в одному контейнері за однаковим маршрутом на одному і тому ж транспортному засобі. Збірні перевезення з Китаю від компанії Open Team logistics – це не тільки надійно, але й дуже вигідно. Доставка вантажу з Китаю – це складний, але цілком реальний процес. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі автомобильные весы.
Також потрібно буде вказати вартість, область застосування і торгову марку товару, так як дана інформація необхідна для страхової компанії і митниці. Безумовно, вартість перевезення вантажу морем і повітрям, має значну розбіжність. При розрахунку вартості доставки вантажу з Китаю враховуються вага і об’єм. Для оптимізації вартості використовуються збірні вантажі. Крім того, такі товари як порошки, рідини та інші, які мають певний клас небезпеки, також впливають на вартість транспортування.
Не має значення, що Ви замовляєте доставку збірного вантажу або окремого товару. У будь-якому випадку, для перевезення знадобляться наступні документи: пакувальний лист із зазначенням повного найменування товару, кількості, коносамент, експортна декларація, інвойс, а також БМР, ЖД — чи авіанакладна. Якщо маршрут вантажоперевезення лежить через країну транзит, то необхідно також оформити і транзитну декларацію.