Як тонувати перегородки

Как тонировать перегородки
Тонування перегородок дозволяє змінити інтер’єр офісного приміщення. Для цієї мети використовується полімерна плівка з металевим напиленням. Синтетичний матеріал наклеюють на будь-які гладкі поверхні, він значно подовжує термін служби офісних перегородок.
Також хочемо вам порекомендувати tonirovka24.com.ua
Полімерні плівки для офісних перегородок користуються великим попитом завдяки невисокій ціні і простоті монтажу. Універсальне багатошарове полотно допомагає реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення. Клієнти отримують необмежений вибір товару від торгових марок Sun Control і Armolan. Завдяки наклеєною плівці, перегородки стають більш міцними. Полімер захищає скляну поверхню від пошкоджень і подряпин. Тоновані перегородки не руйнуються навіть після сильних ударів.
Матеріал для оздоблення перегородок дозволяє ефективно зонувати приміщення. Плівкою обклеюють кабінет начальника та переговорні кімнати, окремі приміщення. З її допомогою створюють місця для відпочинку офісних працівників. Напівпрозора плівка дозволяє більш раціонально використовувати обмежений простір приміщення.
Тонування офісних перегородок плівкою з однобічною прозорістю встановлюють у великих офісах. Керівники одержують можливість непомітно спостерігати за численними підлеглими. Перегородки з однобічною прозорістю дозволяють виявляти несумлінних співробітників. На гладкій поверхні перегородок не скупчується пил. Чистять плівку недорогими миючими засобами. Полімерний матеріал не втрачає яскравість навіть після кількох років служби. Тоновані офісні перегородки розсіюють сонячне світло. Вони створюють приємну робочу атмосферу в приміщенні. Перегородки захищають людей від прямих сонячних променів. Тонована плівка не допускає появи відблисків на екранах офісної техніки. Затемнені перегородки експлуатуються у всіх температурних режимах. Тонуюча плівка щільно тримається на покритті, незалежно від рівня вологості в приміщенні. Вона демонструє стійкість до зовнішніх впливів. Тонування стекол в офісі не стане причиною поширення вогню. Плівка буде стримувати полум’я протягом декількох хвилин, вона здатна локалізувати вогонь до прибуття пожежних. На офісних перегородках під плівкою розміщують кольорову символіку. Плівки з фотодруком позначають робочий простір для кожного співробітника. Рідше вони відображають корпоративну символіку. Полімерний матеріал запобігає викрадення цінної інформації. Тонувальні плівки з металевим напиленням стають природним бар’єром на шляху радіохвиль. Такі вироби незамінні на підприємствах, що зберігають комерційну таємницю.
Замовте зворотній дзвінок і ми проконсультуємо Вас абсолютно безкоштовно.