Як зробити сайт

Как сделать сайт
Хочу створити особистий сайт по своїй роботі, думав зробити на готових шаблонах конструкторів сайтів типу «вікс.ком » але в інеті пишуть що крім того що він «безкоштовний», ніяких плюсів немає, хто користується такими шаблонами від сайтів, це правда?Якщо я збираюся зробити сам з нуля сайт, то які мови програмування потрібно знати? і як зробити сайт і як зробити щоб було видно його в інтернеті, простий крім HTML з інформатики я нічого не вмію робити для сайту.
Також хочемо вам порекомендувати webcase.com.ua
Скачайте безкоштовний шаблон на HTML CSS. Змініть його під себе і залийте на хостинг.Не заморачивайтесь з CMS, безкоштовні WordPress, Joomla, Drupal ламаються на раз, потім замучить. Отже:1. Завантажити шаблон змінити його під себе — безкоштовно ваше время2. Домен 99 руб. в год3. Хостинг — безкоштовно, але краще взяти який-небудь джино за 100 руб.
Є кілька варіантів.1) Заплатити розробникам і отримати готовий сайт, який буде робити те що вам потрібно.2) Зробити сайт самому. Тут знову кілька варіантів 2.1) Робити із застосуванням CMS (це такі системи управління контентом начебто Joomla, WordPress, DLE і т. д.) В них у вас буде адмінка і буде все необхідне для адміністрування і наповнення інформацією сайту. На них зручно робити простий сайт-візитку з текстом, суть якого просто показувати інфу. Зробити інетрнет-магазин, або щось більш специфічне вже складніше. На етапі наповнення таких сайтів корисно знати html і css. Знадобиться вміння користуватися гуглом.
Вийде зробити сайт простий у кілька сторінок менше кров’ю, але на великий проект все одно не потягне. 2.2.3) Використовувати фреймворки такі як Laravel, Yii2 і т. д. Фреймовр це грубо кажучи купка вже підготовлених функцій які вам можуть знадобиться. Для того щоб користуватися фреймворками треба усвідомлювати що таке Об’єктно-Орієнтоване програмування, розуміти модель розробки MVC і досить глибоко знати PHP. З використанням фреймоврков можна будувати крпные проекти, однак, не пройшовши всі попередні кроки вдумливо використовувати цей метод розробки практично нереально.