Алаколь 2017 цены

8-12-2017

Алаколь (каз. Алакөл, від ала көл — строкате, різнобарвне озеро) — солоне безстічне озеро Казахстану, розташоване на Балхаш—Алакольской низовини, що знаходиться на кордоні Алматинської і Східно-Казахстанської областей, у східній частині Балхаш-Алакольской улоговини в південно-східному Казахстані. На південний схід від озера знаходиться перевал Джунгарські ворота. На західному березі озера знаходиться курортне селище Коктума, приблизно в 80 кілометрах від казахстансько-китайського кордону, на східному селище Кабанбай (колишня назва Жарбулак) зі стрімко розвивається туристичною інфраструктурою. Приблизно в 15 км на схід від селища Кабанбай розташований бальнеологічний курорт Барлык-Арасан. У нас найкращі алаколь 2017 цены.

Пропонуємо Вам відпочинок і лікування на озері Алаколь.

Алаколь є солоним безстічним озером, яке розташоване у південно-східній частині Казахстану. Неподалік від озера знаходиться перевал під назвою Джунгарські ворота. Тут багато красивих місць, що так вабить туристів, охочих відпочити і набратися сил.

Ви можете купити путівку на Алаколь у нашої компанії. Робиться це досить просто. Ми готові запропонувати різні варіанти, в залежності від побажань і переваг. Як відомо, відпочинок на Алаколе буває і для активних людей і для тих, хто цінує тишу і спокій.