Де застосовуються електричні генератори.

3-14-2019

Де застосовуються електричні генератори.

Як вже зазначалося, гальванічні батареї суттєво гальмували практичне застосування електродвигунів. Розвиток електричних машин наочно ілюструє характерну закономірність у розвитку техніки взагалі. Ця закономірність проявляється в наступному: якщо розвиток будь — якої галузі техніки гальмується недостатнім рівнем іншій галузі техніки або галузі науки, то розвиток останньої прискорюється вимог першої. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі генераторы дизельные.
Так, якщо відсутність економічного генератора струму стримувало розширення практичних застосувань електрики, то останні стимулювали, прискорювали роботи щодо створення більш досконалої конструкції генератора. У розвитку електричного генератора постійного струму можна виділити чотири етапи [1. ) характеризується створенням електричних генераторів з збудженням від постійних магнітів. Такі генератори отримали в той час назва магнітоелектричних машин. Один з перших кроків в історії генератора несе в собі таємницю, що залишилася нерозгаданою.
Справа в тому, що ім’я винахідника, який зробив цей крок, залишилося невідомим. ) запропонував емпіричну формулу для визначення втрат на гістерезис. англійська електротехнік Джон Гопкинсон сформулював закон магнітної ланцюга. Таким чином, до кінця 80 — х років електрична машина постійного струму набула сучасні конструктивні риси. У романі Жюля Верна і в деяких інших його творах згадується ідея отримання енергії шляхом розкладання води електричним струмом на водень і кисень, а потім з’єднання цих елементів у воду знову.