Як вибрати адвоката

3-15-2019

Как выбрать адвоката
Сучасне життя таке , що досить часто ми стикаємося з усілякими випадками, коли нам необхідні послуги адвоката. Тому не дивно, що в Києві адвокати є одними з найбільш затребуваних фахівців. Безліч юристів пропонують юридичні послуги бізнесу або фізичним особам. Але, на жаль, бувають і не дуже хороші адвокати. Так як же з такої величезної кількості пропозицій вибрати найкращу кандидатуру. Звичайно, ви можете звернутися за допомогою у велику юридичну компанію, яка заслужила гарну репутацію. Однак і в такому випадку у вас не буде гарантії успішного вирішення справи, оскільки працювати ви будете з конкретним фахівцем, все буде залежати від його компетенції і досвіду. Перед вибором адвоката вам потрібно чітко сформулювати свою проблему і бажаний результат, краще це зробити в письмовому вигляді для кращої фокусування. Зберіть усі необхідні документи, які можуть знадобитися в справі. Тільки потім можна призначати першу зустріч обраному вам адвокату. На першій зустрічі ви вже можете скласти приблизну оцінку фахівця.
Також хочемо вам порекомендувати це кращий адвокат юридичної компанії «Касьяненко и партнери», вони нададуть вам кращу юридичну допомогу, звертайтеся.
Дуже докладно розпитував про деталі проблеми, а не заявляє відразу ж про стовідсоткове виграші справи.
Намагається з’ясувати про можливості досудового врегулювання спору.
Чесно попереджає про можливе затягування процесу і методи, які може використовувати інша сторона. Розповідає про можливі методи протидії затягування судового процесу, про порядок оскарження рішень суду, а також про труднощі, які можуть виникнути.
При веденні справи аргументує свої дії, пояснює можливі наслідки, пояснює всі тонкощі, щоб клієнт розібрався в них ще до суду.
Ніколи не приймає за клієнта рішень, а тільки пропонує можливі варіанти.
Готує клієнта і свідків до судового розгляду.
Адвокат може навіть усунути свідка, якщо припускає, що він не витримає допит.
Але найбільш важливим фактором при виборі є комфортне спілкування. Вам повинно бути легко спілкуватися з вашим адвокатом. Адже від вашої співпраці і буде залежати результат всієї справи. Тому краще відмовитися навіть від професійного і досвідченого адвоката і продовжити пошуки, якщо спілкування з ним викликає у вас дискомфорт.
Хочему порекомендувати подивитися відео на цю тему: