Як вибрати крісло м’яч

9-9-2019


Використовуйте в оформленні кімнат безкаркасні меблі. Бін беги не тільки прикрасять антураж, але і забезпечать господарів додатковими посадочними місцями на випадок приходу гостей. Зазвичай такі розставляють кресло мяч у вітальні, на терасі, в садку. Можна також використовувати безкаркасні вироби у спальні, дитячій, кабінеті – в останньому випадку стильний бін — бег допоможе додати неформальності приміщенню.

Крісла — мішки за адекватною ціною готовий запропонувати інтернет — магазин Пуфик – переходьте на портал pufic. Асортимент компанії порадує різноманітністю крісел — мішків. Виконання у всіх моделей різне. Так, серед інших бін — бегів слід виділити безкаркасні конструкції у вигляді величезних м’ячів. Вони успішно замінюють не тільки стандартні крісла, але і кушетки. У «м’ячів» відсутня яскраво виражена спинка і на них можна навіть робити. Ну, а круглі конструкції невеликого діаметра стануть альтернативою звичайній підставці для ніг. Їх можна розташувати біля звичайного крісла або поруч з диваном.

Правильно вибрати крісло — м’яч для домашнього інтер’єру неважко.
Вибираючи крісла за розміром, пам’ятайте, що існують конструкції дорослі, підліткові, дитячі. Які параметри притаманні дитячим моделям.
Обов’язково перевірте, з яких матеріалів виготовлені внутрішній і зовнішній чохли. Зовнішня оболонка складається із шкіри, велюру, бавовни і навіть хутра. Вибирайте варіант з шкіряним чохлом – такий бін — бег не боїться води, бруду. Його легко чистити, миючі засоби теж не псують матеріал. В процесі експлуатації «м’яч» не втратить свого презентабельного вигляду. Внутрішній чохол такого крісла зазвичай виконаний з простої тканини.

Наповнювачем в кріслах зазвичай виступає пінополістирол. Чим менше він за розміром, тим комфортніше буде сидіти в кріслі. Густина наповнювача повинна бути досить висока. Тут слід вибирати індивідуально, виходять зі своїх уподобань та кольорової гами оформлення.