Як відновити інтимні стосунки.

3-12-2019

Як відновити інтимні стосунки.

Є міф, ніби тільки жінки такі складні і загадкові. А чоловікам, мовляв, всього лише і треба — борщу та спекотної любові. Але одного разу чоловік досягає елегантного віку, і тут раптом — бабах — не так вже він і простий, як його малювали всі попередні 50 років. Борщ — то він їсть з колишнім ентузіазмом, а ось в любові починаються тривалі заморозки, переходять у вічну мерзлоту. У тренінг — центрі автор цих рядків відразу натрапила на теплу, довірчу атмосферу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі виагра украина купить.
Гардеробниця, адміністратори — делікатно і тепло посміхалися. Як у поліклініці, мені видали блакитні бахіли, а мобільник веліли скласти в шафку (і закрити на ключ). Заходжу в світлу кімнату з партами по периметру. На парті зліва — стакашкі з шампанським, щоб учениці расковались і осягали науку любові більш вільно. На інших партах — гумові бовдури, точні копії нефритових стрижнів в натуральну величину. На моєму болване чорним фломастером було написано . Запитуємо один одного, котра година (телефонів — то немає).
Останній зайшла педагог Наталія — психолог та лікар — сексолог. Всі мої однокласниці виявилися дружинами з величезним стажем. Мою 45, два роки разом, — чесно зізналася я, — поки ніщо не провіщає. Прийшла, так би мовити, озброїтися на майбутнє. Доктор намалювала на аркуші паперу коло. Поділила його на чотири сектора: весна — літо — осінь — зима. На ці умовні частини ділиться життя будь-якої пари, яка вважається щасливим — тобто, яка не розпалася через 5 або 10 років існування.