Доставка суши алматы

8-1-2017

Ми організували доставку суши по Києву в режимі «non stop» 7 днів в тиждень, щоб Ви завжди мали можливість насолодитися смаком цієї перлини японської кулінарії в столиці. «алло-пицца» – це команда молодих професіоналів, які створюють і удосконалюють суші з доставкою по Астані щодня. У нас найкраща Доставка суши алматы.
Ми принципово не робимо і не використовуємо напівфабрикати з будь-яких позицій! Для приготування японських суші, ролів, страв з рису і локшини наші кухарі використовують тільки свіжі інгредієнти від перевірених сертифікованих постачальників. В службі «алло-пицца» Ви отримуєте спеціальну доставку суші додому. Кожен рол, сусі, гаряче блюдо або салат готується спеціально для Вас і тільки після отримання замовлення.
Різноманітність і насиченість меню нашої служби доставки дає можливість замовити суші як у традиційних, так і нестандартних смакових виконаннях. Серед новинок «алло-пицца» широко представлена класика японської кухні (Філадельфія, Червоний і Зелений дракони, Каліфорнія, різні маки та ін) і фірмові роли для цінителів особливого смаку (Деккер, Харумакі Сяке, Голден, Тайсон та ін). Хочете чогось гостренького? Тоді наші суші 24 години на добу готові лоскотати Ваші смакові рецептори гострими роламі типу Тигра, Вегас, Тоні і Старк.