Masslooking

4-2-2020

not found
Поки Ви будете займатися своїми справами, Ваш аккаунт зможе переглядати мільйони історій в день, викликаючи зацікавленість у користувачів. Сервіс може переглянути до 10 мільйонів stories протягом доби.
Також хочемо вам порекомендувати Masslooking
Хмарний формат роботи: для використання сервісу не потрібно встановлювати програмне забезпечення на комп’ютер або телефон. Висока віддача: масслукинг (перегляд stories) – тренд в просуванні Instagram, який помітно обійшов по ефективності массфолловинг і масслайкинг. Робота з цільовою аудиторією: не дивіться історії всіх підряд, працюйте тільки з тими записами, кому Ви можете бути потенційно цікаві. Завдяки точному підбору ЦА Ви отримаєте нових передплатників і реальних клієнтів. /місяць) – унікальна пропозиція для тих, хто залишив відгук. Знижка надається тільки для 1 аккаунта; — тариф для SMM — агентств, що дозволяє отримати знижку до 70% за пакетну покупку слотів.
Даний сайт заблокований Роскомнаглядом для російських ip — адрес.
Доступ за посиланням мають тільки ip — адреси не з Росії.
Нічого не працює, підтримка просто забиває на тебе. Сайт працює жахливо, половина російською, половина на анг. Після оновлення російська версія взагалі перестала працювати, ось і весь сервіс.
Був невеликий період, коли сервіс висить вже кілька днів і нічого не відбувається. Гроші пропали даремно, не маленькі. На даний момент не раджу. Акаунти летять в бан через 15 хвилин, реферальские не платять, підтримка відписується, адмін не відповідає. Плюс вічні проблеми з оновленнями, які вони типу намагаються обійти, в результаті за кілька днів нічого не працює. І знову починається все по колу — бан аккаунта, рішення проблем з виведенням реферальских і тд. Відгук у ВК теж додати не можу, відгуки видаляють. Нарешті — то єдиний сервіс, який працює.
Після нового оновлення instagram всі сервіси відключилися за фактом, 10 днів нічого не працювало. Акаунти так само працюють на максимальній швидкості. Не знаю з приводу відгуків нижче, але зараз все працює відмінно. ) На час робіт як повідомила підтримка, реф висновок був закритий, зараз ніби все виводять.
Сервіс гарантує, що придумав алгоритми допомагають уникнути бан, типу встановлений ліміт за переглядами сторіс і т. насправді брєд повний, аккаунт все одно летить в бан.