НАВЧАННЯ SEO ОПТИМІЗАЦІЇ І ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

8-31-2017

Курси по SEO (Search Engine Optimization) дають корисні та необхідні знання для оптимізації ваших сайтів у відповідності з вимогами і рекомендаціями пошукових систем Яндекс і Google. В теоретичному блоці ми докладно вивчимо сучасні методи щодо поліпшення позицій сайту, особливості роботи пошукових систем і те, як зробити сайт максимально корисним і зручним не тільки для пошукових машин, але і користувачів. Пропоную почитати про курсы SEO

Якщо у вашому штаті вже є SEO оптимізатор, профільні семінари навчального центру допоможуть йому придбати нові корисні навички. Вони можуть бути застосовні при самих різних масштабах роботи – від малого до великого. Кожен SEO оптимізатор, який пройшов навчання на курсах, зможе навчитися ефективному використанню доступних інструментів і комплексного аналізу поточних позицій. Якщо ж ваш бізнес поки не настільки масштабний, щоб утримувати такого фахівця, ви або будь-який співробітник вашої компанії зможете придбати у нас базові знання для роботи з сайтом, які вже допоможуть вам з оптимізацією сторінок для SEO. Який би не був ваш рівень – у нашій програмі передбачені блоки, які будуть цікаві і актуальні як для початківців, так і для вже працюючих оптимізаторів.

Курси просування сайтів включають в себе теоретичну та практичну частину. Ця традиційна схема складання навчальної програми неодноразово довела свою ефективність. Таким чином, наші слухачі отримують не тільки всю необхідну теоретичну базу – основні поняття і терміни, особливості та методи – але і мають доступ до інтерактивних уроків. З цією метою ми запрошуємо досвідчених SEO оптимізаторів для проведення семінарів і тренінгів. В режимі інтерактиву розбираються всі основні методики та алгоритми, що виконуються практичні завдання та обговорюються актуальні питання. Всім, кого цікавить СЕО оптимізація і просування сайтів, наша школа інтернет-маркетингу пропонує майстер класи та тренінги провідних фахівців галузі.