Як орендувати сервер

Как арендовать сервер
Оренда сервера — це невисокі витрати на обладнання, технічна незалежність, продуктивність і швидкість.
Також хочемо вам порекомендувати походите вот тут
Економія на покупку власного обладнання.
Великий вибір виділених серверів для різних завдань.
Можливість замовлення сервера індивідуальної конфігурації.
Включення до більш ніж 150 операторам зв’язку дозволять збільшити швидкість обміну даними, отримати «короткий Ping» і не переплачувати за трафік.
Гарантія безперебійності обладнання, своєчасних апгрейдів.
Аукціон серверів дозволяє вибрати сервер в оренду на максимально вигідних умовах.
Якщо ви хочете заощадити на купівлі власного сервера.
Як показує практика, в сучасному світі вартість якісного обладнання настільки висока, що його окупність не завжди очевидна. Якщо ви не хочете витрачати кілька сотень тисяч рублів на сервер, який втратить половину вартості практично через кілька місяців, скористайтеся послугою . Щомісячний платіж у кілька тисяч рублів дозволить отримати потужне обладнання, можливість його обслуговування і апгрейда, гарантовану технічну підтримку та якісний інтернет — з’єднання.
Якщо ви хочете розмістити перевантажений ресурс.
Власний або корпоративний портал, який відвідує безліч користувачів, які постійно звертаються до величезної кількості баз даних. З таким завданням не впорається стандартний VPS сервер, продуктивність ресурсу буде залежати виключно від навантаження, виділених ресурсів і оверсэйла. Якщо ви пам’ятаєте, як прогружались картинки на модемному з’єднанні, немає сенсу пояснювати, якою будуть відчувати дискомфорт користувачі.
Якщо ваш проект вкрай вимогливий до технічної складової і вимагає певних програмних рішень.
Ряд програмних продуктів дозволяє вирішити максимальну кількість задач, при цьому володіє високою мобільністю і відносно невисокою вартістю. Однак вимоги таких платформ часто досить високі, що в свою чергу змушує використовувати потужне серверне обладнання і, знову ж, збільшує витрати.