Як вибрати камери відеоспостереження

1-15-2019

Как выбрать камеры видеонаблюдения
Але як вибрати «ту саму», ідеальну, камеру, на що звернути увагу при покупці. Нижче наведено перелік технічних характеристик пристрою, про яких далекоглядному покупцеві варто знати. Якщо пристрій буде розміщено на вулиці, не завадить вбудована система підігріву пристрою (наявність термокожуха з підігрівом) і герметичний корпус. Обладнання для приміщень з підвищеною вологістю (наприклад, для автомийки або басейну) повинно мати вологозахисний корпус. На територіях, де висока ймовірність пошкодження камери зловмисниками, варто встановлювати пристрої в антивандальному корпусі. Однак побачити кімнату за допомогою такого обладнання, ймовірно, не вийде. Якщо необхідно охопити приміщення цілком, то рекомендуються пристрої з кутом огляду 90° і більше. Також існують камери зі змінним кутом огляду (варіофокальним об’єктивом), але коштують майже в півтора рази дорожче аналогічних — з фіксованим.
Також хочемо вам порекомендувати https://magazun.com/kameri-videonabludeniya/
Характеристика повинна відповідати мінімальному рівню освітленості, при якому воно буде ефективно працювати. Даний параметр вимірюється в люксах (лк, lk). Якщо камера призначена для роботи вночі при відсутності додаткового освітлення, параметр її світлочутливості має бути не вище 0, 01 лк. Додатковою перевагою буде наявність інфрачервоного фільтра. Щоб у цих умовах зображення зберігало високу контрастність без освітлення і затемнення, необхідно забезпечити попадання однакової кількості світла на матрицю камери при різних режимах освітлення.
Якість зображення залежить насамперед від роздільної здатності. Обладнання з високим дозволом потрібно там, де потрібно вести спостереження з великої відстані або отримувати детальні відомості. Велику популярність раніше мали аналогові пристрої (960H або CVBS), роздільна здатність яких вимірюється у ТБ лініях (ТВЛ), але вони морально застаріли і більше практично не виробляються. У цифрових приладів дозвіл визначається в мегапікселях (Мп). Такого бюджетного варіанту достатньо для забезпечення контролю невеликих приміщень.