Як вибрати клініку

1-10-2019

Как выбрать клинику
Багато батьків розуміють, що вибрати найкращу клініку для ЕКО вкрай необхідно. І навіть якщо до процесу вони поставляться максимально відповідально, вони все одно не мають поняття про ті критерії, яким повинні відповідати подібні лікувальні заклади. Але для початку потрібно визначитися, де і як шукати такі клініки. Найпоширеніші способи — це інтернет, відомості знайомих, самостійний пошук. Але в ідеалі можна поєднати ці методи. Адже дуже важливо зібрати якомога більше інформації про подібних закладах і не обмежуватися тільки тим, що кажуть знайомі. Розповіді та рекомендації це, безумовно, добре, але бажано ще до процедури особисто відвідати передбачувану клініку і довідатися прямо у пацієнток — чи вони задоволені обслуговуванням, результатами, компетентністю докторів.
Також хочемо вам порекомендувати header bidding
Ось ти вже на порозі клініки і тобі необхідно знати, про що саме ти будеш розпитувати лікаря і на що в першу чергу звертати увагу. Звичайно, ти можеш спокійно послухати лікаря, не заважаючи його історії своїми розпитуваннями, але пам’ятай, що якщо він буде говорити про якусь статистику, кращої, ніж у інших клініках, не сприймай всерйоз. Адже навіть якщо частина розповіді виявиться правдою, не забувай, що ці показники не завжди залежать від діяльності лікарів і клініки. Єдине, що ти можеш точно запитати у лікаря про якісь нюанси, віці жінок і навіть невдачі.
Тепер про матеріальне. Насамперед, уточни, повертають гроші в клініці після невдалої спроби. Адже іноді, щоб ЕКО було успішним, потрібна не одна і не дві спроби. Та й сама по собі процедура досить дорога. Також уточни, чи можлива заморожування ембріонів методом вертификации. Запитай, у чому полягають виписані на буклеті обіцянки про індивідуальному підході до кожного пацієнта.
Першим ділом перевір наявність ліцензії. Краще, якщо ти вже наперед будеш знати, як повинна виглядати ця сама папірець. Зверни увагу на персонал клініки, тебе повинні обслуговувати такі як лікарі акушер, ембріолог, андролог, анестезіолог і медсестри. Можеш поцікавитися або дізнатися про професійної біографії лікарів, які можуть працювати з тобою.
Зверни увагу, чи достатньо простору і кабінетів у клініці, адже якщо замість трьох кабінетів всі процедури будуть здійснюватися в одному, сама розумієш, що про престиж і якості клініки говорити не доводиться. А ще ти повинна дізнатися, чи є в клініці можливість додаткових обстежень, лабораторія, апаратура і т. д. Адже бігати по місту в пошуках іншої клініки, яка зможе зробити аналізи, не особливо приємно в такий важливий період життя.