Як вибрати оптичний кабель

12-26-2019

Кабелі являють собою стандартну систему з’єднання за допомогою оптоволокна. Цифровий оптичний аудіокабель зустрічається досить часто для комутації побутових аудіо пристроїв, а також у звукових картах на ПК, при необхідності передавати цифровий аудіопотік між різними компонентами (AV-ресиверами, MiniDisc-, DVD-, CD-плеєрами). Хочемо порекомендувати вибрати оптический кабель

В якості основи для виготовлення аудіо оптичного кабеляToslink раніше використовувалося скляне (кварцове) оптоволокно, яке було витратно у виготовленні і дуже крихким в експлуатації, особливо в побуті. Тому в ході технічного прогресу скло було заміщено пластиком, який перевершує скляний провідник за всіма характеристиками. У результаті споживач може вибирати вподобаний йому оптичний кабель аудіо, ціна на який буде змінюватись в залежності від довжини і фірми-виробника. Колег аудіофілов ми застерігаємо від придбання бюджетних варіантів, так як якість оптоволокна в таких кабелях часто низька, кромка кабелю взагалі не обробляється, а сам роз’єм Toslink закріплюється на кабелі без необхідної фіксації і може просто відірватися в процесі експлуатації. Рекомендуэмо оптический кабель купить

TOSLINK – це запатентована розробка японської компанії Toshiba, первісне призначення якої полягало в передачі потоків аудіо у форматі PCM (Pulse Code Modulation) виключно між брендовими AV-ресиверами і CD-плеєрами. Однак з часом цей спосіб комутації став галузевим стандартом для роботи з більшістю CD-плеєрів.

Оптичні кабелі, представлені в інтернет-магазині – це напрацювання відомих світових брендів, які забезпечать максимальну якість звуку Вашої системи. Оптичний кабель X-Zac (сьогодні відомий як оптичний Supra ZAC) від шведської компанії Supra ще в 2002 році здобув вищу оцінку – 5 зірок від авторитетного видання What Hi-Fi, а оптичні кабелі тайванського бренду Neotech використовують оптоволокно високої чистоти з медичним допуском.

Оптичний аудіо кабель має різні типи конекторів. Проте, в більшості сучасних звукових пристроїв прийнято використовувати роз’єми стандартної квадратної форми. Куполоподібні кінці кабелів здатні забезпечити стійкість до механічних пошкоджень і за рахунок масивності роз’єму забезпечити точне позиціонування оптоволокна в роз’ємі, що забезпечить максимально якісну передачу аудіосигналу.