Як вибрати торт?

5-14-2018

При замовленні будь-якого торта потрібно визначитися з кількістю гостей, яке ви плануєте пригощати і, виходячи з цього, порахувати необхідну вагу.
Стандартний розрахунок ваги торта:
200 г на 1 людину( якщо гостей до 30 осіб)
180 г на 1 людину ( якщо гостей від 30 до 50 осіб)
150 дпа 1 людину ( якщо гостей від 50 до 100 чоловік)
Тобто на 10 чоловік потрібен торт вагою 2 кг, на 15 чоловік — 3 кг , а на 50 осіб — 8 -9 кг і т. д. Якщо Ви шукаете де замовити якісні та смачні торты на день рождения , то рекомендую замовити

Далі перед вами 2 завдання: ВИБІР НАЧИНКИ і ВИБІР ОФОРМЛЕННЯ .

2. Вибір начинки:

Якщо ви вибираєте універсальний торт для дитячого Дня народження , щоб звести до мінімуму ризик алергії, візьміть Сметанник з брусницею — там мінімум добавок і, по нашому досвіду, цей торт їдять із задоволенням більшість дітлахів.

Якщо у вас або вашої дитини алергія на яєчний білок — ми пропонуємо торти без яєць :

Монастирська хата і Василина-краса .

Універсальний святковий торт «Бариня». Цей торт в 90% випадків вибирають в якості начинки весільних та ювілейних тортів з-за багатого смаку і легкого складу.

При будь харчової алергії або непереносимості тих чи інших продуктів — повідомляйте нам заздалегідь, щоб ми виключили по можливості ці продукти зі складу торта

3. Вибір оформлення:
Вибір оформлення насамперед залежить від того, з якого приводу ви вирішили замовити торт: до чаювання, до візиту в гості, на весілля, ювілей, Дитяче день народження, на день народження мами, подруги, колеги по роботі або у подарунок чоловікові

Якщо ви хочете здивувати іменинника або гостей тортом ексклюзивного оформлення, підберіть з асортименту кондитерської кілька варіантів , які вам більше подобаються. Ви, також, можете самі придумати оформлення торта або взяти ідею з просторів інтернету. У солідних кондитерських зроблять торт з будь ескізом замовника, адаптуючи його конкретно до вашого випадку. У тортів з ексклюзивним оформленням мінімальна вага, як правило, від 2 до 5 кг.

Якщо мені подобається оформлення, але вага занадто великий для мого кількості гостей?

Є два варіанти вирішення питання:

1) індивідуально обговорити з кондитером можливість зменшити вагу із збереженням елементів вподобаного вам оформлення

2) запастися одноразовими контейнерами, щоб розкласти залишився торт гостям з собою

Відразу обмовимося, що у тортів у формі предметів, фігур тварин, машин і т. д. мінімальний вага не може бути менше 3 кг.

4. Чим ми прикрашаємо свої торти:
при замовленні торта вам запропонують кілька варіантів оформлення:

1) Цукровою пастою — це гладке покриття, з яким торт виглядає стильним і оригінальним, з таким покриттям торт можна зробити максимально схожим на яку-небудь річ( наприклад Валізу, м’яч, фотоапарат, машина тощо). Торт з цукровим покриттям прекрасно витримує перевезення та тривале перебування на святковому столі без збитку для зовнішнього вигляду. Такі торти часто замовляють на дитяче День народження, Ювілей, весілля. Шар цукрової пасти має товщину від 0,3 до 5 мм , він досить солодкий на смак, тому у деяких випадках його просто знімають з шматочка вже нарізаного торта і не їдять. Діти зазвичай їдять це покриття з задоволенням. Головне призначення цукрової пасти — декор торта.

2) Прикраса кремом — це класичне покриття, відоме не одне століття. Є багато варіантів кремів, ми покриваємо торти кремом на основі вершків з додаванням згущеного молока і сметани. Таке покриття ніжне і м’яке, не нудотно-солодкий на смак, але дещо обмежене у варіантах оформлення. Кремові торти відмінно поєднуються з фруктовим оформленням . До торту, покритий кремом можна додати цукровий декор на будь-яку тематику ( фігурки, квіти, зірки, корони і т. д.)

3) Прикраса свіжими фруктами і ягодами — фрукти і ягоди надають торту апетитний вигляд і підсилюють враження від смаку начинки. Як і у всіх сферах нашого життя в кондитерській галузі теж є своя мода. Так от, в цьому сезоні модно прикрашати торти як раз в стилі амбре або рустик. Такі торти виглядають найбільш натурально і справляють враження своєю первозданністю та відсутністю декору.

4) Торт з цукровою картинкою ( фототорт) — це торт, покритий кремом на основі вершків з картинкою будь-якого змісту на ваш вибір, надрукованій на цукрових папері харчовими чорнилами. Переваги картинки — мізерно малий шар барвника, вона повністю їстівна, можливість нанести на торт будь-яке зображення з високою точністю, демократична ціна торта і НАЙГОЛОВНІШЕ короткий термін виконання замовлення. Часто на тортах з цукровими картинками друкують героїв мультфільмів, логотипи організацій, вітальні листівки або фотографії.

Важливо звернути увагу!!!!

Якщо ви вирішили замовити торт з фотографією іменинника( мами, тата, дитини, дружини або чоловіка), потрібно пам’ятати, що торт неодмінно доведеться різати по цій самій фотографії, тому, якщо етична сторона питання у вас викликає сумніву— ми допоможемо з вибором оптимального оформлення для цукрової друку, щоб уникнути неприємних моментів.

5) Напис на торті — найпростіший і найекономніший варіант прикраси, за допомогою якого можна перетворити звичайний домашній торт у святковий. У кондитерській завжди є свіжі торти в наявності, на які за 30 хвилин ми зробимо цукрову віньєтку-привітання за вашим бажанням. Вартість послуги +100 рублів до ціни торта.

5. Багатоярусні торти
Торт у кілька ярусів стане шикарним прикрасою будь-якого свята! Кожен ярус торта оформляється на окремій ламінованої харчової підкладці. Перш ніж встановити один ярус на інший, нижній торт ставляться трубочки або шпажки, щоб верхній ярус своєю вагою не деформував декор і форму торта.