Курсовая работа

курсовая работа (Курсовий проект; жарг. курсач, курсовуха, курсовик) — завдання, яке виконується студентами вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів у певний термін і за певними вимогами. Часто курсові роботи виконують з предметів, які є основними по спеціальності. Розрахунково-графічна. Як правило — поширений вид курсової. До її складу входить: виконане завдання та пояснювальна записка до рішення. Терміни виконання такої роботи можуть бути різноманітні, в залежності від складності роботи (від тижня і до 4 місяців). Робота розрахована на закріплення і застосування отриманих навичок у процесі навчання. Часто розрахунково-графічні роботи називаються курсовими проектами».
Науково-дослідна. Самий складний вид курсової. В процесі виконання роботи студент виконує два типи операцій. Застосування отриманих знань, пошук і дослідження теми. Робота розрахована на ініціативу студента.
Звітна. В основному, робота, яка не потребує значних зусиль у процесі виконання. Після пройденого матеріалу або відпрацювання практики, студент робить звіт у вигляді курсової. (Курсовий проект; жарг. курсач, курсовуха, курсовик) — завдання, яке виконується студентами вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів у певний термін і за певними вимогами. Часто курсові роботи виконують з предметів, які є основними по спеціальності. Розрахунково-графічна. Як правило — поширений вид курсової. До її складу входить: виконане завдання та пояснювальна записка до рішення. Терміни виконання такої роботи можуть бути різноманітні, в залежності від складності роботи (від тижня і до 4 місяців). Робота розрахована на закріплення і застосування отриманих навичок у процесі навчання. Часто розрахунково-графічні роботи називаються курсовими проектами».
Науково-дослідна. Самий складний вид курсової. В процесі виконання роботи студент виконує два типи операцій. Застосування отриманих знань, пошук і дослідження теми. Робота розрахована на ініціативу студента.
Звітна. В основному, робота, яка не потребує значних зусиль у процесі виконання. Після пройденого матеріалу або відпрацювання практики, студент робить звіт у вигляді курсової.