Преобразователи частоты цена

Без названия (43)

В нашому асортименті також представлені:
Мотор-редуктори Innovari (Італія) – економічні, надійні черв’ячні і циліндричні мотор-редуктори, компактні насадні редуктори.

Економічні за ціною, але дуже надійні датчики Autonics (Південна Корея) – індуктивні та ємнісні датчики, оптичні та лазерні датчики, ультразвукові датчики, механічні кінцеві вимикачі, датчики дотику, лічильники, таймери, контролери та мультиметри. преобразователи частоты цена, у нас найкраща.

Датчики INNOLEVEL – датчики контролю і вимірювання рівня сипучих продуктів – пісок, тирсу, цемент, борошно, гранулят. Ротаційні (механічні), вибровилки, акустичні (вимірювання до 60 м), лотів системи (електромеханічні датчики безперервного вимірювання рівня).

Високоякісні і високоточні датчики широкого спектра для вимірювання розмірів, відстаней, рівня виробництва BAUMER-ELECTRIC (Швейцарія).

Датчики кута повороту (енкодери), тахогенератори, обмежувачі швидкості обертання для екстремальних умов експлуатації HUBNER-BERLIN (Німеччина). Вибухозахищені, ударостійкі, до -50 °С, з захистом від води й пилу.