Провод сип

7-6-2017

Винахід в кінці 80-х років в Європі проводів СІП (самоутримних ізольованих проводів) значно підвищило надійність повітряних ліній електропередач. Зараз кабель СИП визнаний кращим рішенням для енергетичної промисловості. Кабелі СІП мають істотні переваги перед будь-якими звичайними проводами, що застосовуються раніше. У нас найкращій провод сип.

Основні переваги кабелю СІП:

— вони стійкі до перехлеста і навантажень, можуть витримати навіть вага невеликого дерева;
НЕ провисають;

— на них не утворюється налипання снігу і льоду;

— стійкі до різних температур;

— зручні в монтажі при будь-яких умовах;

— їх немає сенсу красти, так як неможливо здати на металобрухт;

— СІП блокують несанкціоноване підключення до лінії електропередач, але не обмежують кількість користувачів;

— істотно зменшують втрати електроенергії на лініях;

— мають високу пожежобезпечність.

Завод «Одескабель» випускає широкий асортимент проводів СІП різних типів: від СІП-1 до СІП -5. В інтернет-магазині tdok.com.ua можна купити кабель СИП з центральної ізольованою і «голої» житлової, а також самонесущий провід без ізоляції типу АС.
Провід СИП і АС, крім принципових конструктивних і якісних характеристик, істотно відрізняються ціною. СИП в середньому дорожче на 30%. Звичайно, це чимала сума для будь-якого бюджету. Але якщо враховувати, що СИП багато в чому перевершують усіх своїх попередників, включити в розрахунок постійно зберігається від втрат електрику, витрати на ремонт ліній при обриві, захист від крадіжки і несанкціонованих підключень, то ця різниця в ціні окупиться за короткий час.
Щоб купити провід СІП, необхідно правильно зробити розрахунок його необхідної кількості. У цьому вам допоможуть консультанти інтернет-магазину tdok.com.ua, які знають всі особливості даної продукції і завжди готові підказати клієнтові краще рішення.