Що таке кейтеринг

Что такое кейтеринг
catering від cater— «поставляти провізію») – це виїзне ресторанне обслуговування фуршетів, банкетів, днів народжень, весіль та інших заходів, які проводяться як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. Основна мета – надання якісного харчування на найвищому рівні.
Також хочемо вам порекомендувати кейтеринг Киев недорго
Родоначальником кейтерингу вважається Жан — Франсуа Ватель, який обслуговував свята, влаштовуються Людовіком XIV. Бенкети відбувалися не тільки в стінах палацу, але і на відкритому повітрі, відрізнялися розмахом і грандіозністю і вимагали ретельної підготовки з урахуванням смаків монарха. Ватель був відповідальним за зустріч і розміщення гостей (число яких може досягати декількох тисяч), оформлення, музику, подачу страв та розважальні програми. Чудова організація назавжди залишилася в пам’яті нащадків.
Сучасний кейтеринг увазі під собою оперативне надання послуг з організації виїзних банкетів, приготування різноманітних страв зі свіжих продуктів найвищої якості, барвистого оформлення у відповідності зі специфікою заходу і доставку необхідного обладнання. Вам не доведеться турбуватися про вибір та запрошенні кухарів, барменів та офіціантів. Будь-яка кейтерінгова компанія має в своєму складі весь необхідний персонал з великим досвідом для організації подібних урочистостей.
На ринку кейтерингових послуг можна виділити два основних сегменти: виїзне обслуговування, тобто проведення банкетів, фуршетів та інших ділових і урочистих заходів в будь-якому зручному для замовника місці, а також стаціонарне обслуговування – забезпечення щоденного харчування співробітників різних організацій на базі наданих приміщень.
Виїзне ресторанне обслуговування включає в себе не тільки якісне приготування і доставку страв, попередньо узгоджених з замовником, але і їх подачу, сервіровку столів, висококласне обслуговування і прибирання приміщення після закінчення заходу.
Кейтеринг в приміщенні – являє собою один з найбільш поширених видів кейтерингу, у якого чимало спільного із звичним всім нам обслуговування в ресторанах.
Зовсім нещодавно слово «кейтерінг» було відомо в нашій країні тільки тим, хто займався ресторанним бізнесом.
Якщо вам пощастило бути присутнім на відкритті художньої галереї, презентації, весільної церемонії, або інших подібних заходах, то, мабуть, вам доводилося зустрічатися з основами кейтерингу.
Іноді трапляється, що після званої вечері у гостей залишається неприємне враження про не дуже вдалому вечорі.