Як вибрати erp система

8-17-2019

Как выбрать ерп система
Інтерес до інноваційного рішенням для великого і середнього бізнесу «1С: ERP Управління підприємством.
Також хочемо вам порекомендувати ерп система
З: ERP Управління підприємством 2» – інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств з урахуванням кращих світових та вітчизняних практик автоматизації великого і середнього бізнесу.
Особливу увагу при розробці було приділено реалізації функціональних можливостей, затребуваних великими підприємствами різних напрямків діяльності, у тому числі з технічно складним багатопереробним виробництвом. Такий підхід дозволив істотно розширити можливості і область застосування нового ERP — рішення в порівнянні з «1С: Управління виробничим підприємством», редакція.
С: Підприємство.
Розроблена нова підсистема управління виробництвом – управління з міжцехових переходах і на операційному рівні, маршрутні листи, керування партіями запуску, групові та персональні завдання на роботу, оперативна диспетчеризація, управління за «вузьких місць», управління завантаженням, планування до кванта часу, готовність роботи з неточними нормативами.
Розроблена підсистема для організації ремонтів – облік об’єктів ремонту, реєстрація напрацювання, облік поточних і позапланових ремонтів, інтеграція з виробничою підсистемою – графіки доступності обладнання.
Розвиток системи обліку витрат і розрахунку собівартості – деталізація до обсягу початкових витрат, наочність та контроль обґрунтованості розрахунку.
Розвиток підсистеми управління фінансами – облік в розрізі напрямів діяльності, етапи узгодження заявок, гнучкі правила розподілу, еквайрингові операції.
Вдосконалення механізмів та інструментів бюджетування – таблична модель бюджетування, версіонування, розрахунок планових показників, розшифровка даних.
ПДВ без додаткових налаштувань, розшифровки декларації з податку на прибуток та регламентованої звітності.
Вдосконалення можливостей продукту в частині управління персоналом і розрахунку заробітної плати – ведення штатного розкладу, розрахунок зарплати за даними вироблення співробітників, гнучкі можливості відображення зарплати в фінансовому і регламентованому обліку.
Використання нових можливостей версії 3 платформи «1С: Підприємство» – підтримується робота в режимі тонкого клієнта і веб — клієнта.