Як вибрати квартиру

12-18-2018

Как выбрать квартиру
Потужність кондиціонера визначається на підставі розрахунку і не залежить від наших бажань і переваг. Спроба заощадити і купити кондиціонер меншої потужності може бути виправдана тільки при невеликому (10-15%) відхилення від розрахункового значення.
Також хочемо вам порекомендувати http://advokat-bti.com.ua/services/uzakonit-pereplanirovku-kvartiry/
Кондиціонер на озонобезпечному фреоні має ціну на 10-15% вище в порівнянні з аналогічною моделлю на фреоні R-22, а вартість монтажу такого кондиціонера збільшується на 20-30%. При цьому використання озонобезпечного фреону ніяк не позначається на споживчих властивостях кондиціонера.
Інверторний кондиціонер економить електроенергію, більш точно підтримує задану температуру і менше шумить. У теж час він істотно складніше у виробництві. Тому ми не радимо купувати інвертори «народних» марок. Краще за ці гроші купити звичайний кондиціонер першої або другої групи — він буде надійніше.
Сучасні побутові кондиціонери мають досить низький рівень шуму, щоб у більшості випадків не звертати увагу на цей параметр. Якщо ж вам все-таки потрібен самий тихий кондиціонер — вибирайте відомий японський бренд (Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba, Panasonic). В цьому випадку вам буде гарантований мінімальний рівень шуму як внутрішнього, так і зовнішнього блоку.
Обмеження по температурному діапазону зовнішнього повітря, властиві всім недорогим технологіям, в побутових умовах не грають великої ролі, оскільки у режимі охолодження кондиціонер використовують тільки якщо температура за вікном перевищує 20°с. Якщо ж вам потрібна стабільна робота кондиціонера в широкому діапазоні температур, то краще вибрати модель, спеціально адаптовану до зимових умов.
При плануванні розміщення блоків спліт-системи постарайтеся мінімізувати довжину міжблокових комунікацій. У типовому варіанті установки кондиціонера (зовнішній блок під вікном, внутрішній — недалеко від вікна) довжина траси не перевищує 5 метрів.