Як вибрати просування сайту

10-27-2019


Якщо з якихось причин вам не вдалося домовитися з нашими менеджерами по SEO про стратегії просування вашого сайту, то компанія готова безкоштовно підказати ряд грамотних і відповідальних SEO — компаній на ринку.
Також хочемо вам порекомендувати отзывы ДваКом
Ви повідомляєте нашому менеджеру причину, по якій хотіли б співпрацювати не з нашою компанією, а зі стороннім виконавцем. Ми повідомляємо вам ряд сумлінних і відповідальних компаній на ринку оптимізації сайтів. Ми також повідомляємо вам ряд компаній, c яким точно не варто співпрацювати. Ви робите свій вибір (не обов’язково прислухатися до нашої поради).

SEO компанія  обговорюють труднощі вибору професійного підрядника для просування сайту.
Яка нам вигода і навіщо все це. — відкрита і гнучка компанія, і ми стоїмо на боці цивілізованого розвитку ринку і надання винятково якісних послуг. Занадто часто нашим менеджерам доводиться стикатися з несумлінним ставленням до своїх клієнтів з боку більш ніж 70% всіх SEO — компаній і фрілансерів. Пристойна частка клієнтів йде з найбільших компанії на ринку і надалі з такими клієнтами важко співпрацювати — втрачається довіра до послуги пошукової оптимізації як такої. Далеко не всі компанії ставлять «во главу угла» задоволеність клієнта і тривалу співпрацю, ми ж зможемо підказати саме такі компанії.

Колектив компанії впевнений, що таким чином можна привести ринок до більш цивілізованого стану, коли клієнти будуть звертатися лише гідні компанії з кваліфікованими співробітниками. На жаль, нерідкі випадки, коли після такої «старанної роботи» непрофесійних оптимізаторів, сайт виявляється підданий санкціям пошукових систем. Після чого з ними стає значно складніше працювати і терміни виведення деяких запитів на лідируючі позиції можуть збільшуватися більш ніж в 2 — 5 разів. Крім того, послуга пошукової оптимізації володіє цілим рядом технічних особливостей і нюансів, зрозуміти і відстежити виконання яких на сайті і поза його для 95% клієнтів виявляється неможливим. Саме цим зумовлена висока складність успішного вибору SEO — компанії.
Для розрахунку вартості послуг вам достатньо заповнити просту онлайн — форму.
Пропозиція буде точніше, якщо ви вкажете більш повну інформацію.
Які види послуг вас цікавлять.