Як вибрати сонячну батарею

Как выбрать солнечную батарею
Як розрахувати сонячну електростанцію.
Також хочемо вам порекомендувати prel.prom.ua
Як правильно розташувати сонячні модулі.
Як вибрати джерело безперебійного живлення.
Як скоротити витрати на електроенергію.
Що таке мобільні сонячні системи.
Що потрібно знати про пристрої захисту від імпульсних перешкод.
Яке джерело безперебійного живлення вибрати.
Раніше ми писали про порівняно великих сонячних електростанціях, здатних прогодувати, як мінімум, холодильник. Але інтерес дачників і мандрівників до компактних систем змушує звернути увагу на останні. У цій статті мова піде про маленьку СЕС з назвою «освітлення та ТБ на дачі», функціонал якої повністю відображає її назва. Скільки сонячних батарей потрібно для освітлення і телевізора.
Сама по собі електростанція «освітлення ТБ на дачі» досить мала і проста в установці, і, як правило, встановлюється клієнтами самостійно.
Трохи про монтаж цієї системи: Сонячна батарея 100Вт має невеликий розмір, що дозволило їй відмінно розміститися на стіні між вікнами невеликого будинку. За допомогою П — образного алюмінієвого профілю сонячна панель кріпиться до стіни, маючи рекомендований для літньої експлуатації кут відносно горизонту 60°. Дотримання правильного кута нахилу дозволяє виробляти максимальну кількість електроенергії в момент користування електротехнікою. Також слід дотримуватися і азимут. Максимальна кількість енергії буде зібрано лише за умови розташування панелей на південний напрямок. Контролер заряду в даній задачі теж невеликий, його номінал всього 10Ампер. На лицьовій панелі контролера є роз’єм USB для підзарядки мобільних пристроїв. Тип акумулятора визначає користувач, виставивши потрібне значення кнопкою та на підставі інструкції. Індикація рівня заряду акумулятора, а також можливих помилок відбувається за рахунок світлодіодів, розташованих на лицьовій частині зарядного пристрою. Акумулятор в системі – безумовно гелевий, рівно так, як вимагають умови експлуатації СЕС. Завдяки невеликим розмірам і невисокої вартості сонячні електростанції типу «освітлення та ТБ на дачі» дуже популярні серед наших клієнтів і завжди може бути збільшена за потужності масиву, ємності акумуляторів, а при необхідності можлива заміна інвертора на більш потужний.
Дивитися інші проекти сонячних електростанцій.