Які види друку існують.

Які види друку існують.

Існує безліч способів нанесення зображень на папір. У спеціальній літературі всі вони поділяються на дві великі групи — поліграфічні способи і репрографические способи відтворення зображень. Репрографические способи відтворення — це всі ті, що не належать до поліграфічним видів друку, це электрофотографический спосіб друку, струменевий друк, термоперенос барвника і деякі інші. — багато письмо) — галузь масового виробництва видавничої продукції. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать на повербанке.
Сутність друкованого поліграфічного процесу полягає у друкуванні (оттискивании) на папері забарвлених відбитків з допомогою друкованої форми. Друкована форма являє собою пластину (плиту, циліндр, сітку), на якій формуються друкуючі і пробільні елементи. Друковані форми виготовляються з різних матеріалів в залежності від технології і способу друку.
В залежності від взаємного розташування друкуючих і пробільних елементів у друкованій формі розрізняють чотири основних, класичних, види поліграфічної друку: високий, плоский, глибоку і трафаретний (шелкографскую) друк. В кожному із зазначених видів друку, існують і їхні різновиди: наприклад, до високого друку належать такі її різновиди, як орловська, флексографічний, типоофсетная і т. Виготовлення друкарських форм для різних видів поліграфічної друку може здійснюватися як однаковими, так і різними (специфічними) способами.