Етапи розробки інтернет-магазину

4-29-2020
Створення, Розробка ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ᐉ Замовити у WEBMAESTRO™ Інтернет-магазин має ряд переваг, з його допомогою Ви зможете зміцнити свої позиції на ринку товарів і послуг та збільшити прибуток. Але тільки грамотні фахівці зможуть розробити такий інтернет-магазин, який дійсно зробить Ваш бізнес успішним. Тому процес його створення має бути чітко структурований. Розробка інтернет-магазину, яку пропонує компанія «студія Апельсин», включає в себе наступні етапи:
1. Проектування. Фахівці нашої компанії мають знати, яким Ви бачите Ваш майбутній інтернет-магазин і які Ваші очікування. На даному етапі роботи Вам необхідно заповнити бриф (опитувальник), в якому будуть відображені всі Ваші побажання по дизайну, структурі, просторів майбутнього інтернет-магазину. Також хочемо вам порекомендувати https://apelsun.ua/internet-store.html
 
2. Розробка дизайну. Вам належить визначитися — вибрати типовий дизайн або індивідуальний? Перший варіант підійде замовнику, який націлений на швидкий результат і бажає заощадити час і гроші. У другому випадку пропонується розробка інтернет-магазину з індивідуальним фірмовим стилем компанії-замовника. Також буде врахована цільова аудиторія, можливість з’єднання дизайну з програмною платформою проекту.
 
3. Робота над програмною складовою інтернет-магазину. Цей етап є основним і займає найбільше часу, адже за допомогою програмного коду реалізуються призначена для користувача і адміністративна частини магазину. На даному етапі також здійснюється верстка. Від неї залежить, наскільки коректно буде працювати інтернет-магазин у всіх браузерах.
 
4. Наповнення сторінок інформацією. Каталоги готового інтернет-магазину наповнюються товарами, створюються розділи, в яких розміщуються відомості про магазин. Якщо каталоги містять дуже багато товарів, можна прискорити процес наповнення, імпортуючи прайс-листи з файлів Excel.
 
5. Початкова оптимізація під пошукові системи. Необхідно провести пошукову оптимізацію тегів, заголовків і текстів для того, щоб інтернет-магазин займав високі позиції в пошукових системах і мав хорошу відвідуваність.
 
6. Тестування проекту. В ході тестування працездатності сайту виявляються і негайно виправляються всі наявні недоліки і помилки.
7. Навчання. По завершенню розробки інтернет-магазину фахівці нашої компанії навчають співробітників замовника і тільки після цього запускають проект.
 
8. Підтримка. Наша компанія готова надати послуги з оновлення вмісту сайту, додаванню нових статей і матеріалів, пошуковому просуванню інтернет-магазина, розвантаження товарних пропозицій в каталогах Яндекс.Маркет і т.д.
 
В результаті Ви отримаєте готовий інтернет-магазин, який буде залучати нових клієнтів і приносити Вам прибуток.