Рулонный газон

Один з найшвидших і технологічних способів облагороджування територіїукладання рулонного газону. Він являє собою дернину з газонних трав, висіяних на спеціальні мати, створені з волокна рослинного або штучного походження з пухкою структурою. У нас найкращій  рулонный газон.Таке покриття вирощується на підготовлених для цієї мети полях. Спеціальними сівалками на матах густо розсипаються насіння газонних трав, вони проростають, досягаючи певної висоти. Через півроку після сівби газон готовий до зрізку. Дерен знімається, змотують у рулони, зручні для перевезення покриття та подальшого укладання.

Переваги газону з рулонних матів
Очевидна перевагашвидкість появи зеленій галявині на ділянці. Укладання невеликий галявини займе кілька годин і на місці, де ще недавно була неприваблива пустку, з’явиться зелена галявина.
Стійкість газонних трав. Для рулонних газонів використовуються сорти трав, максимально стійких до посухи, механічного впливу, хвороб. Готова галявина приносить своєму власникові мало турбот, крім звичайного догляду за газоном.
Простота догляду. Поливу газону з рулонів проводиться за тими ж правилами і принципами, що і полив посівного газону. Точно також виробляється і стрижка галявині, тобто по мірі росту трав. Йому також потрібно аерація, видалення сухих трав, спокій в холодну пору року.