Як робиться раслабляющий масаж.

1-8-2019

Як робиться раслабляющий масаж.

Після важкого трудового тижня або робочого дня немає кращого відпочинку, ніж розслабляючий масаж, особливо коли його робить вам кохана людина. Для того, щоб масаж приніс вам найбільше задоволення і ефект, потрібно подбати заздалегідь про наступних моментах. Головне – це створення потрібної атмосфери, в кімнаті має бути тепло й затишно, щоб відчуття гармонії допомогло легше увійти в потрібний стан розслаблення. Масаж – процес творчий, головне відчувати організм людини, треба більше довіряти своїй інтуїції і рук. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі four hands massage manhattan.
Адже в кожному закладено від природи вміння допомогти іншій людині. Якщо масаж буде імпровізованим, то і відчуття після нього будуть повнішими, ніж після виконаних фіксованих рухів. Починайте масаж з дотиків, зі знайомства з тілом. Відчуйте дихання коханої, якій робите масаж. Потім опустіть руки і якщо відчуваєте, що затиснуті верхня частина, спина, можна спочатку зняти напруження там.
Якщо жінка довго стояла біля плити або набегалась по магазинах, то можна почати масажувати їй ступні, потім ноги, тим самим погладжуючи і знімаючи напругу. Ви будете інтуїтивно знаходити ті точки, де зібралося найбільше напруження. Можна орієнтуватися на больові точки, але не треба тиснути на них занадто сильно, тільки акуратно, дуже м’яко, поступово – до відчуття, що людина повністю розслабився, і немає опору і болю. Даруйте один одному позитивні емоції з допомогою розслабляючого масажу.