Як вибрати смартфон Xiaomi

12-22-2018

Как выбрать смартфон Xiaomi
І в Xiaomi Redmi 5, і в 5 Plus використовується IPS-матриця, однак характеристики різняться. Так, у звичайної «п’ятірки» встановлено 5,7-дюймовий HD-екран, а в «плюсі» – 5,99-дюймовий Full HD. Якість ідентично: яскраве, контрастне зображення і широкі кути огляду. Так, IPS-матриці, що зустрічалися раніше лише в преміальному сегменті, тепер настільки доступні, що хороший екран можна встановити навіть в бюджетний смартфон.
Також хочемо вам порекомендувати смартфон Xiaomi
Обидва смартфона оснащені 12-мегапіксельною основною камерою з діафрагмою f/2.2 на базі сенсора OmniVision 12A10i. Камера, прямо скажемо, не є сильною стороною Redmi 5. Фото виходять бляклими, динамічний діапазон недостатньо широкий, нічні знімки «шумлять». Втім, бюджетним апаратів такі фотоможливості цілком простимі, а вже якщо порівнювати їх з побратимами 2-річної давності, то справи зовсім кепські досить-таки пристойно.
Комунікаційні можливості смартфонів Xiaomi Redmi 5 і 5 Plus стандартні. Вони підтримують LTE-мережі, відкриваючи доступ до швидкого мобільного інтернету, мають модулі Wi-Fi і Bluetooth 4.2, оснащені супутниковими приймачами GPS/ГЛОНАСС для роботи навігаційних та геолокаційних сервісів. Можна встановити дві SIM-карти, правда, тут Xiaomi виявилася дещо позаду інших брендів. У новинки все ще використовується стара конструкція комбінованого лотка – ви можете встановити або дві сімки, або одну сімку і microSD. Поставити всі три картки одночасно не вийде.
Смартфони серії Redmi завжди відрізнялися не тільки низькою ціною, але і гарною автономністю. Xiaomi Redmi 5 і 5 Plus цю традицію продовжують. Перший працює від батареї на 3300 мАч, другий – на 4000 мАч. Таких батарей вистачає на пару днів нормальної роботи в змішаному циклі «всього потроху». Якщо ж скористатися технологіями енергозбереження в системі MIUI від Xiaomi, то апарати забезпечать до 15 годин перегляду відео.
Отже, що ж вигідно відрізняє Xiaomi Redmi 5 і 5 Plus від інших повноекранних смартфонів цієї цінової категорії? Головним чином, це час автономної роботи. У разі «плюса» – це ще й великий Full HD-екран. В іншому смартфони досить стандартні для своєї ціни. Радимо їх до купівлі тим, кому важливий сучасний повноекранний дизайн, хороша підвищена продуктивність і автономність.