Як зробити сайт

7-5-2018


Як створити свій сайт – це питання задає собі величезну кількість людей, недарма він вводиться тільки в одному Yandex приблизно 1000 разів у добу. Не менше сайтів намагаються відповісти на це питання. Я бачив багато сторінок, присвячених темі створення сайту, його реєстрації і розкрутки. Але я за свою практику не зустрів жодного сайту, який об’єднав би всі ці нероздільні теми воєдино. І для заповнення цієї прогалини і був створений даний сайт. На цьому сайті Ви зможете знайти масу інформації по темі: як створити сайт, як розкрутити свій сайт. Спочату хочу запропонувати вам кращіх вебмайстрів які допоможуть створити кращий сайт https://webakula.ua/.

Але перш, ніж Ви будете знайомитися з темою створення і розкручування сайту, я хочу Вас попередити про наступне:

1) Багато хто думає, що створити сайт – це дуже просто і швидко. І найцікавіше, що в чомусь вони мають рацію. Дійсно, існує велика кількість CMS (систем управління контентом), які дозволяють створити сайт буквально за лічені хвилини. Але змушений Вас засмутити: створити сайт – це справа часто швидке, а ось наповнити його корисним вмістом – справа, іноді кількох років.

2) Багато хто думає, що створити сайт – це дуже складно. Знову ж таки – все відносно. Дивлячись, який сайт. Створити сайт який-небудь CMS – дуже просто, а ось розробити величезний портал з нуля та ще й з купою PHP-скриптів – це справа дуже складна.

І ті, й інші мають рацію, а в чому-то немає. Але я хочу, щоб Ви засвоїли: створення сайту – це справа, яка здатна освоїти практично будь-яка людина, навіть школяр, але щоб стати професіоналом — доведеться багато працювати. І даний портал допоможе Вам освоїти цю науку, причому Ви дізнаєтеся про те, як створити складний сайт з використанням PHP і MySQL і, бути може, з використанням XML, і як створити простий сайт з використанням CMS. А після створення Ви зможете розмістити свій сайт в Інтернеті, а після вже дізнаєтеся, як розкрутити сайт і зможете вивести свій сайт в TOP Yandex.

А тепер про це порталі. Якщо Ви хочете створити свій власний сайт, то тоді Вам необхідно вивчити наступні розділи:

1) HTML. Це мова, яка є основою будь-якого сайту, тому його просто необхідно знати.

2) CSS. Мова, без якого практично немислимий дизайн сайту.

3) JavaScript. Це мова, яка дозволяє писати різні скрипти, наприклад, перевірка введених даних у форму, робити меню, що випадають, робити красивий і динамічний сайт.

4) PHP. Ця мова є самим популярним з програмування Web-серверів. Зокрема, можна писати скрипти авторизації і реєстрації користувачів, приймати і обробляти дані з форми, реалізовувати пошук по сайту, робити власні движки, іншими словами, прикладів використання PHP – незліченна безліч.

5) MySQL. Дане програмне забезпечення дозволяє працювати з базами даних, використовуючи мову запитів SQL. MySQL — необхідна річ для створення серйозних сайтів.

6) XML. Найскладніша частина і, якщо чесно, не має прямого відношення до створення сайтів. Ця мова призначена для реалізації досить складних корпоративних мереж. Але мова є дуже корисним, адже його область застосування дуже велика. І якщо Ви плануєте стати серйозним програмістом, то XML Ви зобов’язані знати, хоча б на початковому рівні.

Власне, все. Освоївши всі розділи, Ви зможете створити свій сайт.Якщо Ви хочете створити сайт швидко, то Вам необхідно і достатньо освоїти всього один розділ: Joomla.

Joomla — це одна з найбільш популярних систем управління контентом. У цьому розділі Ви знайдете всю необхідну інформацію для створення сайту на Joomla.

Після створення сайту необхідно розмістити його в Інтернеті. Для цього є розділ: Реєстрація сайту. В цьому розділі є вся інформація про те, як розмістити сайт в Інтернеті, де його розмістити, як це зробити безкоштовно і що краще: розмістити сайт безкоштовно або за гроші?

Нарешті, після розміщення варто задуматися над питанням: як розкрутити сайт. Для цього є розділ: Розкрутка сайту, в якій Ви знайдете масу корисної інформації по розкручуванню сайту з нуля, дізнаєтеся, з чого почати розкрутку сайту. А також масу корисних і свіжих статей, що дозволяють постійно підвищувати свій сайт все вище і вище в пошукових системах. Також у цьому розділі можна дізнатися про те, як отримувати величезну кількість відвідувачів на свій сайт.