Вибираємо дитячі іграшки.

1-10-2019
Вибираємо дитячі іграшки.

Всі без винятку батьки люблять балувати своїх дітей іграшками. Так, дитячі іграшки небезпечними бувають – це факт, і якщо ви не хочете поповнити сумну статистику, придивіться до подарунка, прочитайте все, що написано на упаковці, пощупайте і т. – це ваше право як покупця. Що стосується м’яких звірят, ворс у них повинен бути щільно прошитим, так як перша ж прання покаже якість іграшки. Крім того, в такій «вовни» можуть накопичуватися хвороботворні бактерії – а значить, це далеко не найкращий варіант для дитини, схильної до алергій. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить игрушки.

Іграшка правильної форми – це іграшка, обрана у відповідності з віком дитини. Наприклад, всі знають, що для самих маленьких діток неприйнятні іграшки з гострими кутами, дрібними виступаючими деталями, які можна проковтнути і т. Це відноситься більше до іграшок для самих маленьких. Нехай для вас коротким керівництвом при виборі служить той факт, що до 4 місяців найкраще дітки розрізняють жовтий колір, потім помаранчевий і червоний.

Але вважати, що проблема кольору застосовна тільки до немовлятам, було б помилкою, так як занадто яскраві кольори, крім усього іншого, можуть бути свідченням використання синтетичних барвників, шкідливих для здоров’я. Не соромтеся прямо в магазині нюхати іграшки, це хороший ідентифікатор якості. Майбутня покупка не повинна мати сильного штучного запаху, інакше брати її в жодному разі не можна. Ну і, звичайно ж, найголовніше – це прочитання інструкції.