Які вироби виготовляють з металу.

3-14-2019

Які вироби виготовляють з металу.

З моменту свого заснування компанія Rime® регулярно інвестує в самі передові технології, сучасне обладнання і підвищення кваліфікації своїх співробітників. Тільки шляхом постійного аналізу етапів виробництва фірма Rime® підтримує високий рівень в області обробки листового металу вже більше двадцяти років. Зростаюча кількість постійних клієнтів переконує, що треба весь час бути технологічніше, краще і швидше за інших. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі металлобаза харьков.
Фірма Rime® не тільки відповідає всім вимогам, що пред’являються до зварювання несучих конструкцій з металу, вона також сетрифицированна для виробництва виробів методом лазерного різання і формування металу. Лазерна різка металу є одним з найважливіших для фірми Rime® процесів обробки листового металу. Компанія Rime® має чотири установки лазерного різання металу. Ви можете замовити лазерну резку великогабаритних деталей з розмірами до 16×4 метра. Крім цього, можна замовити виготовити методом лазерного різання і невеликі деталі до максимального розміру 6х2 метра.
Компанію Rime® гарантує високу якість лазерного різання і точність розмірів при лазерного різання листового металу. Компанія володіє чотирма листогибочными пресами, кожен з різною потужністю і завдовжки згинального матеріалу. Таким чином можливо виконати найскладніші замовлення клієнтів. Він дозволяє виготовляти вироби довжиною до 16 метрів. Великий вибір пристосувань дозволяє отримати широкий спектр різних радіусів і кутів і виконати унікальні вироби методом гнуття листового металу на замовлення.