Яким чином доставити вантаж з-за кордону.

Яким чином доставити вантаж з-за кордону.
А нещодавно російськомовне інтернет-спільнота була схвильована новиною — вагітна дівчина розповіла, що куплений нею через інтернет ексклюзивний чоловічий светр, який так і не був доставлений за адресою, виявився на працівниці відділення «Укрпошти». При цьому начальник відділення проігнорувала скаргу потерпілої, і їй довелося звертатися в міліцію. Звичайно, у підприємства «Укрпошта» є ряд вагомих переваг перед усіма приватними службами доставки. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі международные грузоперевозки из китая.
Для цього в спеціальному Інтернет-сервісі, який є практично у кожного сайту служби доставки, потрібно ввести дані про посилку – і ви зможете дізнатися, де вона знаходиться. Що стосується тарифів, то в межах одного населеного пункту послуги пошти – найдешевші: 8,33 гривні за кожні 5 кілограм, а за обробку і пересилку доведеться доплатити 67 копійок за кожен кілограм.
в іншу країну обійдеться в 3,40 доларів наземним транспортом і 5,10 доларів – авіатранспортом. Візьмемо, приміром, 1 кг. цукру, упакований в поліетиленовий пакет. «DHL» – це бренд, який входить до складу корпорації Deutsche Post DHL. Вартість її послуг порівняно невисока.